2011 Fall Gaming/X-league
Team Schedules - Girls Under 13 D1
     

Bracket      


ALL A      


Winner of bracket based on total points after round robin play.
  Tie Breaker
Club
Info
Group -- A 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  Total
Points
Goal DiffGoals AgainstGoals For
 A7 : SWAT United U13G - ZB3310333133326 22  15  32 
 A1 : Rampage Black LJ3303133313326 16  9  23 
 A6 : FFC T. Eck3333313330025 16  9  25 
 A3 : Park City SC G993033011333121 9  14  23 
 A8 : Wsc United- JH0333330113020 6  17  21 
 A2 : FC Barca 993030033131017 2  18  17 
 A9 : La Roca South - CS0003131301315 -2  18  16 
 A10 : The Utah Glory - G13 Black0310303000313 -3  16  13 
 A11 : Valley Blast3000311010110 -7  29  21 
 A5 : Heber Valley Storm U13G030001000015 -17  31  13 
 A4 : Sparta 99 RH000003000104 -22  32  8 
 A12 : Celtic Storm 99 Select001000001013 -20  27  5 

Bracket - Monday, August 29, 2011
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 17014  Rose Park Elementary  07:00 PM  1132 A6 vs A9FFC T. Eck 4 vs.La Roca South - CS0

Bracket - Wednesday, August 31, 2011
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 16971  South Hills Middle School  05:30 PM  2200 A10 vs A2The Utah Glory - G13 Black 1 vs.FC Barca 992
 17009  Crescent MS  05:30 PM  3023 A4 vs A11Sparta 99 RH 1 vs.Valley Blast3
 17002  Wadman Soccer Complex  06:00 PM  4134 A7 vs A8SWAT United U13G - ZB 5 vs.Wsc United- JH3

Bracket - Wednesday, September 07, 2011
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 17016  Blackhawk Park D7L49  05:30 PM  7021 A11 vs A6Valley Blast 1 vs.FFC T. Eck3
 16967  South Field Park  05:30 PM  5085 A5 vs A10Heber Valley Storm U13G 1 vs.The Utah Glory - G13 Black2
 16999  Windsor Park  05:30 PM  7106 A9 vs A3La Roca South - CS 1 vs.Park City SC G992
 17013  Wadman Soccer Complex  06:00 PM  4134 A7 vs A12SWAT United U13G - ZB 5 vs.Celtic Storm 99 Select0

Bracket - Thursday, September 08, 2011
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 17005  Sandridge (Upper)  06:30 PM  4114 A1 vs A2Rampage Black LJ 1 vs.FC Barca 990

Bracket - Saturday, September 10, 2011
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 16966  Rose Creek Elementary  12:30 PM  2204 A10 vs A7The Utah Glory - G13 Black 1 vs.SWAT United U13G - ZB1
 16992  American Fork Jr  12:30 PM  5002 A2 vs A4FC Barca 99 4 vs.Sparta 99 RH0
 17019  Ellison Park  12:30 PM  10 A8 vs A9Wsc United- JH 2 vs.La Roca South - CS1
 16987  Sandridge (Upper)  02:00 PM  4114 A1 vs A3Rampage Black LJ 3 vs.Park City SC G992
 16983  Cemetery Field  02:00 PM  5009 A12 vs A5Celtic Storm 99 Select 1 vs.Heber Valley Storm U13G2

Bracket - Wednesday, September 14, 2011
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 17022  South Field Park  05:30 PM  5085 A5 vs A3Heber Valley Storm U13G 1 vs.Park City SC G993
 17008  11th Ave Park  05:30 PM  1000 A6 vs A2FFC T. Eck 6 vs.FC Barca 990
 17011  Ellison Park  05:30 PM  5 A8 vs A11Wsc United- JH 6 vs.Valley Blast4
 17024  American Fork Jr  05:30 PM  5002 A9 vs A10La Roca South - CS 3 vs.The Utah Glory - G13 Black1

Bracket - Saturday, September 17, 2011
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 17021  South Hills Middle School  12:30 PM  2200 A10 vs A11The Utah Glory - G13 Black 2 vs.Valley Blast1
 16973  American Fork Jr  12:30 PM  5002 A2 vs A8FC Barca 99 0 vs.Wsc United- JH2
 16994  Rose Park Elementary  12:30 PM  1132 A6 vs A4FFC T. Eck 1 vs.Sparta 99 RH0
 16969  Willow Creek Park, Park City  04:30 PM  1165 A3 vs A7Park City SC G99 4 vs.SWAT United U13G - ZB2
 16975  American Fork Jr  04:30 PM  5003 A9 vs A12La Roca South - CS 0 vs.Celtic Storm 99 Select0

Bracket - Wednesday, September 21, 2011
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 16972  South Hills Middle School  05:30 PM  2200 A10 vs A6The Utah Glory - G13 Black 0 vs.FFC T. Eck2
 17000  Blackhawk Park D7L49  05:30 PM  7021 A11 vs A12Valley Blast 6 vs.Celtic Storm 99 Select1
 16974  American Fork Jr  05:30 PM  5002 A2 vs A3FC Barca 99 2 vs.Park City SC G991
 17025  Ellison Park  05:30 PM  4 A8 vs A4Wsc United- JH 3 vs.Sparta 99 RH0
 16980  Wadman Soccer Complex  06:00 PM  4134 A7 vs A5SWAT United U13G - ZB 6 vs.Heber Valley Storm U13G2

Bracket - Saturday, September 24, 2011
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 16993  Bellview Elem.  10:30 AM  3011 A4 vs A10Sparta 99 RH 2 vs.The Utah Glory - G13 Black3
 16995  Blackhawk Park D7L49  12:30 PM  7021 A11 vs A3Valley Blast 1 vs.Park City SC G991
 16968  South Field Park  12:30 PM  5085 A5 vs A9Heber Valley Storm U13G 2 vs.La Roca South - CS3
 17001  Cemetery Field  02:00 PM  5009 A12 vs A2Celtic Storm 99 Select 0 vs.FC Barca 992

Bracket - Wednesday, September 28, 2011
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 16970  South Hills Middle School  05:30 PM  2201 A10 vs A8The Utah Glory - G13 Black 0 vs.Wsc United- JH1
 17012  Blackhawk Park D7L49  05:30 PM  7021 A11 vs A5Valley Blast 3 vs.Heber Valley Storm U13G3
 17023  Cemetery Field  05:30 PM  5009 A12 vs A4Celtic Storm 99 Select 0 vs.Sparta 99 RH2
 16988  American Fork Jr  05:30 PM  5002 A2 vs A9FC Barca 99 1 vs.La Roca South - CS1
 16997  Park City Sports Complex  05:30 PM  1122 A3 vs A6Park City SC G99 1 vs.FFC T. Eck1

Bracket - Thursday, September 29, 2011
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 17004  Grandview Elementary  05:30 PM  5021 A9 vs A1La Roca South - CS 3 vs.Rampage Black LJ2

Bracket - Saturday, October 01, 2011
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 17028  American Fork Jr  09:30 AM  5003 A2 vs A5FC Barca 99 6 vs.Heber Valley Storm U13G1
 16989  Sandridge (Upper)  12:30 PM  4114 A1 vs A10Rampage Black LJ 1 vs.The Utah Glory - G13 Black0
 16981  Ellison Park  12:30 PM  9 A8 vs A6Wsc United- JH 2 vs.FFC T. Eck3
 16998  Grandview Elementary  12:30 PM  5021 A9 vs A7La Roca South - CS 1 vs.SWAT United U13G - ZB3
 17026  Willow Creek Park, Park City  02:30 PM  1165 A3 vs A4Park City SC G99 6 vs.Sparta 99 RH0

Bracket - Monday, October 03, 2011
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 16982  Park City Sports Complex  05:30 PM  1121 A3 vs A12Park City SC G99 2 vs.Celtic Storm 99 Select1

Bracket - Wednesday, October 05, 2011
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 17015  City Park  05:00 PM  1012 A3 vs A10Park City SC G99 2 vs.The Utah Glory - G13 Black1
 17020  Blackhawk Park D7L49  05:30 PM  7021 A11 vs A7Valley Blast 2 vs.SWAT United U13G - ZB6
 17006  Cemetery Field  05:30 PM  5009 A12 vs A6Celtic Storm 99 Select 0 vs.FFC T. Eck4

Bracket - Saturday, October 08, 2011
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 16977  JR Smith Elementary  09:30 AM  5034 A5 vs A6Heber Valley Storm U13G 0 vs.FFC T. Eck3
 16979  Blackhawk Park D7L49  12:30 PM  7021 A11 vs A9Valley Blast 1 vs.La Roca South - CS1
 17031  Mountain View Park  02:00 PM  4136 A7 vs A1SWAT United U13G - ZB 0 vs.Rampage Black LJ0
 17018  Ellison Park  02:30 PM  9 A8 vs A12Wsc United- JH 1 vs.Celtic Storm 99 Select1

Bracket - Monday, October 10, 2011
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 17003  Sandridge (Upper)  06:00 PM  4114 A1 vs A5Rampage Black LJ 2 vs.Heber Valley Storm U13G1

Bracket - Tuesday, October 11, 2011
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 16996  North Star Elementary  05:30 PM  1118 A6 vs A1FFC T. Eck 0 vs.Rampage Black LJ3

Bracket - Wednesday, October 12, 2011
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 17017  Sandridge (Upper)  05:30 PM  4114 A1 vs A11Rampage Black LJ 4 vs.Valley Blast0
 17030  Cemetery Field  05:30 PM  5009 A12 vs A10Celtic Storm 99 Select 0 vs.The Utah Glory - G13 Black2
 17010  Willow Creek Park, Park City  05:30 PM  1165 A3 vs A8Park City SC G99 1 vs.Wsc United- JH1
 16986  Crescent MS  05:30 PM  3023 A4 vs A7Sparta 99 RH 1 vs.SWAT United U13G - ZB4

Bracket - Saturday, October 15, 2011
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 17027  Cemetery Field  12:30 PM  5009 A12 vs A1Celtic Storm 99 Select 1 vs.Rampage Black LJ1
 17007  American Fork Jr  12:30 PM  5002 A2 vs A11FC Barca 99 1 vs.Valley Blast1
 16985  Crescent MS  12:30 PM  3023 A4 vs A9Sparta 99 RH 0 vs.La Roca South - CS2
 16984  South Field Park  12:30 PM  5085 A5 vs A8Heber Valley Storm U13G 0 vs.Wsc United- JH2
 16990  11th Ave Park  12:30 PM  1000 A6 vs A7FFC T. Eck 0 vs.SWAT United U13G - ZB2

Bracket - Monday, October 17, 2011
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 16978  Falcon Park  05:30 PM  3052 A4 vs A5Sparta 99 RH 0 vs.Heber Valley Storm U13G0

Bracket - Wednesday, October 19, 2011
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 17029  Crescent MS  05:30 PM  3023 A4 vs A1Sparta 99 RH 2 vs.Rampage Black LJ6
 16976  Green Acres/Orton Park  05:30 PM  4043 A7 vs A2SWAT United U13G - ZB 4 vs.FC Barca 991

Bracket - Wednesday, November 02, 2011
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 16991  Sandridge (Upper)  05:00 PM  4114 A1 vs A8Rampage Black LJ 2 vs.Wsc United- JH0






Affinity Sports Copyright ? 2012, Affinity Sports Inc, All Rights Reserved.
Terms of Use and Privacy Policy are applicable to this site.