2011 Fall Gaming/X-league
Team Schedules - Girls Under 11 D1
     

Bracket      


ALL A      


Winner of bracket based on total points after round robin play.
  Tie Breaker
Club
Info
Group -- A 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  Total
Points
Goal DiffGoals AgainstGoals For
 A7 : Murray Max Black - J Mills333333330327 21  4  23 
 A6 : WSC Blue DevilsTM313313033323 14  6  20 
 A5 : Celtic Storm 01 Green313303300319 8  13  21 
 A10 : Avalanche 01 White CB003033333018 4  14  18 
 A1 : Wasatch Fury CM333010030316 1  23  23 
 A3 : UC Rage 01 select010333003316 1  12  13 
 A4 : Park City SC G01301003330013 3  15  18 
 A8 : Arsenal Strikers BP003300300312 -3  30  25 
 A9 : FFC A. Tucker30000000137 -15  26  11 
 A2 : La Roca South - AN30000000036 -11  20  9 
 A11 : HC Storm - LaMont Black00030001004 -23  31  5 

Bracket - Wednesday, August 31, 2011
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 16705  Ecker Hill Middle  05:30 PM  1034 A4 vs A11Park City SC G01 4 vs.HC Storm - LaMont Black0
 16729  Cemetery Field  05:30 PM  5110 A5 vs A10Celtic Storm 01 Green 4 vs.Avalanche 01 White CB3
 16730  Southwood Park  05:30 PM  1142 A7 vs A8Murray Max Black - J Mills 6 vs.Arsenal Strikers BP2

Bracket - Wednesday, September 07, 2011
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 16714  Eastmont Middle  05:00 PM  3045 A10 vs A7Avalanche 01 White CB 0 vs.Murray Max Black - J Mills3
 16694  Nebo Learning Ctr  05:30 PM  5071 A11 vs A6HC Storm - LaMont Black 0 vs.WSC Blue DevilsTM3
 16734  Highland Elementary  05:30 PM  5660 A2 vs A4La Roca South - AN 2 vs.Park City SC G010
 16718  Vista Heights Jr. High  05:30 PM  5671 A3 vs A1UC Rage 01 select 2 vs.Wasatch Fury CM4
 16710  Olympic Park  05:30 PM  5071 A8 vs A9Arsenal Strikers BP 2 vs.FFC A. Tucker3

Bracket - Saturday, September 10, 2011
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 16691  Cemetery Field  10:30 AM  5110 A5 vs A3Celtic Storm 01 Green 0 vs.UC Rage 01 select0
 16743  Columbia School  12:30 PM  4013 A1 vs A2Wasatch Fury CM 5 vs.La Roca South - AN1
 16727  Olympic Park  12:30 PM  5071 A8 vs A11Arsenal Strikers BP 6 vs.HC Storm - LaMont Black0
 16721  Jackson Elementary  02:30 PM  1115 A9 vs A10FFC A. Tucker 0 vs.Avalanche 01 White CB3
 16700  Ecker Hill Middle  03:00 PM  1034 A4 vs A6Park City SC G01 2 vs.WSC Blue DevilsTM2

Bracket - Monday, September 12, 2011
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 16701  Angel Street Park  06:30 PM  4 A6 vs A9WSC Blue DevilsTM 4 vs.FFC A. Tucker1

Bracket - Wednesday, September 14, 2011
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 16699  Angel Street Park  05:30 PM  4 A1 vs A4Wasatch Fury CM 4 vs.Park City SC G013
 16740  Albion Middle  05:30 PM  3003 A10 vs A11Avalanche 01 White CB 1 vs.HC Storm - LaMont Black2
 16709  Angel Street Park  05:30 PM  5 A6 vs A2WSC Blue DevilsTM 1 vs.La Roca South - AN0
 16722  Southwood Park  05:30 PM  1142 A7 vs A3Murray Max Black - J Mills 2 vs.UC Rage 01 select0
 16711  Ensign Downs  05:30 PM  1035 A9 vs A5FFC A. Tucker 0 vs.Celtic Storm 01 Green3

Bracket - Saturday, September 17, 2011
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 16731  Highland Elementary  08:30 AM  5660 A2 vs A8La Roca South - AN 1 vs.Arsenal Strikers BP4
 16716  Nebo Learning Ctr  10:30 AM  5071 A11 vs A7HC Storm - LaMont Black 0 vs.Murray Max Black - J Mills3
 16724  Columbia School  12:30 PM  4013 A1 vs A5Wasatch Fury CM 1 vs.Celtic Storm 01 Green4
 16723  Jackson Elementary  02:30 PM  1115 A9 vs A3FFC A. Tucker 0 vs.UC Rage 01 select3
 16717  Willow Creek Park, Park City  03:00 PM  1166 A4 vs A10Park City SC G01 0 vs.Avalanche 01 White CB1

Bracket - Wednesday, September 21, 2011
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 16708  Albion Middle  05:30 PM  3002 A10 vs A2Avalanche 01 White CB 1 vs.La Roca South - AN0
 16692  Vista Heights Jr. High  05:30 PM  5671 A3 vs A11UC Rage 01 select 2 vs.HC Storm - LaMont Black0
 16698  Ellison Park  05:30 PM  3a A6 vs A1WSC Blue DevilsTM 0 vs.Wasatch Fury CM0
 16739  Southwood Park  05:30 PM  1142 A7 vs A5Murray Max Black - J Mills 1 vs.Celtic Storm 01 Green0
 16720  Allred Park  05:30 PM  5005 A8 vs A4Arsenal Strikers BP 2 vs.Park City SC G014

Bracket - Saturday, September 24, 2011
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 16696  Nebo Learning Ctr  10:30 AM  5071 A11 vs A5HC Storm - LaMont Black 0 vs.Celtic Storm 01 Green5
 16745  Vista Heights Jr. High  10:30 AM  5671 A3 vs A2UC Rage 01 select 3 vs.La Roca South - AN1
 16712  North Lake Park  10:30 AM  5254 A8 vs A6Arsenal Strikers BP 2 vs.WSC Blue DevilsTM3
 16713  Southwood Park  02:00 PM  1142 A7 vs A1Murray Max Black - J Mills 3 vs.Wasatch Fury CM0
 16715  Willow Creek Park, Park City  03:00 PM  1166 A4 vs A9Park City SC G01 2 vs.FFC A. Tucker1

Bracket - Wednesday, September 28, 2011
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 16697  Angel Street Park  05:30 PM  5 A1 vs A8Wasatch Fury CM 4 vs.Arsenal Strikers BP6
 16738  Albion Middle  05:30 PM  3003 A10 vs A6Avalanche 01 White CB 1 vs.WSC Blue DevilsTM0
 16695  Highland Elementary  05:30 PM  5660 A2 vs A5La Roca South - AN 0 vs.Celtic Storm 01 Green1
 16703  Vista Heights Jr. High  05:30 PM  5671 A3 vs A4UC Rage 01 select 0 vs.Park City SC G012
 16704  Ensign Downs  05:30 PM  1035 A9 vs A7FFC A. Tucker 0 vs.Murray Max Black - J Mills4

Bracket - Saturday, October 01, 2011
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 16736  Eastmont Middle  10:30 AM  3046 A10 vs A8Avalanche 01 White CB 4 vs.Arsenal Strikers BP1
 16728  Columbia School  10:30 AM  4013 A6 vs A3WSC Blue DevilsTM 3 vs.UC Rage 01 select0
 16706  Southwood Park  02:00 PM  1142 A7 vs A2Murray Max Black - J Mills 2 vs.La Roca South - AN1
 16725  Jackson Elementary  02:30 PM  1115 A9 vs A1FFC A. Tucker 0 vs.Wasatch Fury CM1

Bracket - Wednesday, October 05, 2011
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 16702  Angel Street Park  05:30 PM  5 A1 vs A10Wasatch Fury CM 3 vs.Avalanche 01 White CB4
 16742  Nebo Learning Ctr  05:30 PM  5071 A11 vs A9HC Storm - LaMont Black 3 vs.FFC A. Tucker3
 16735  Cemetery Field  05:30 PM  5110 A5 vs A6Celtic Storm 01 Green 0 vs.WSC Blue DevilsTM3
 16732  Olympic Park  05:30 PM  5071 A8 vs A3Arsenal Strikers BP 0 vs.UC Rage 01 select2

Bracket - Saturday, October 08, 2011
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 16733  Nebo Learning Ctr  10:30 AM  5071 A11 vs A1HC Storm - LaMont Black 0 vs.Wasatch Fury CM2
 16726  Vista Heights Jr. High  10:30 AM  5671 A3 vs A10UC Rage 01 select 1 vs.Avalanche 01 White CB0
 16741  Cemetery Field  10:30 AM  5110 A5 vs A8Celtic Storm 01 Green 3 vs.Arsenal Strikers BP4
 16737  Columbia School  10:30 AM  4013 A6 vs A7WSC Blue DevilsTM 1 vs.Murray Max Black - J Mills0
 16744  Highland Elementary  11:30 AM  5660 A2 vs A9La Roca South - AN 1 vs.FFC A. Tucker3

Bracket - Monday, October 10, 2011
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 16707  Ecker Hill Middle  05:00 PM  1034 A4 vs A7Park City SC G01 0 vs.Murray Max Black - J Mills1

Bracket - Wednesday, October 12, 2011
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 16693  Highland Elementary  05:30 PM  5660 A2 vs A11La Roca South - AN 2 vs.HC Storm - LaMont Black0

Bracket - Saturday, October 15, 2011
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 16719  Cemetery Field  10:30 AM  8894 A5 vs A4Celtic Storm 01 Green 2 vs.Park City SC G011






Affinity Sports Copyright ? 2012, Affinity Sports Inc, All Rights Reserved.
Terms of Use and Privacy Policy are applicable to this site.