Login
Teams & Schedules
Player Profile Signup
Back To UYSA
Help Center
Gaming
Tournament
Team Schedules - Girls Under 6
Orem Youth Recreation - GU06D01T04 Scera/Sharon/Hi -- (0529-05RG06-1818)
Bracket
ALL
A
Group -- A
A1
: Orem Youth Recreation - GU06D01T01 Aspen/Rocky/Not
A2
: Orem Youth Recreation - GU06D01T02Cascade/Foothill
A3
: Orem Youth Recreation - GU06D01T03 Cherry Hill/Wes
A4
: Orem Youth Recreation - GU06D01T04 Scera/Sharon/Hi
A5
: Orem Youth Recreation - GU06D01T05 Windsor/Orchard
A6
: Orem Youth Recreation - GU06D01T06 Orem/Geneva
A7
: Orem Youth Recreation - GU06D01T07 Vineyard 1
A8
: Orem Youth Recreation - GU06D01T08 Vineyard 2
A9
: Orem Youth Recreation - GU06D01T09 Vineyard 3
A10
: Orem Youth Recreation - GU06D01T10 Vineyard 4
Bracket - Saturday, August 25, 2018
Game
Venue
Time
Field
Group
Home Team
Away Team
613979
Lakeside Sports Complex
02:30 PM
5
A4 vs A9
Orem Youth Recreation - GU06D01T04 Scera/Sharon/Hillcrest
vs.
Orem Youth Recreation - GU06D01T09 Vineyard 3
Bracket - Saturday, September 08, 2018
Game
Venue
Time
Field
Group
Home Team
Away Team
613983
Lakeside Sports Complex
01:00 PM
7
A4 vs A2
Orem Youth Recreation - GU06D01T04 Scera/Sharon/Hillcrest
vs.
Orem Youth Recreation - GU06D01T02Cascade/Foothill
Bracket - Saturday, September 22, 2018
Game
Venue
Time
Field
Group
Home Team
Away Team
613993
Lakeside Sports Complex
01:00 PM
7
A6 vs A4
Orem Youth Recreation - GU06D01T06 Orem/Geneva
vs.
Orem Youth Recreation - GU06D01T04 Scera/Sharon/Hillcrest
Bracket - Saturday, September 29, 2018
Game
Venue
Time
Field
Group
Home Team
Away Team
613999
Lakeside Sports Complex
02:30 PM
5
A8 vs A4
Orem Youth Recreation - GU06D01T08 Vineyard 2
vs.
Orem Youth Recreation - GU06D01T04 Scera/Sharon/Hillcrest
Bracket - Tuesday, October 02, 2018
Game
Venue
Time
Field
Group
Home Team
Away Team
614016
Lakeside Sports Complex
05:00 PM
6
A5 vs A4
Orem Youth Recreation - GU06D01T05 Windsor/Orchard
vs.
Orem Youth Recreation - GU06D01T04 Scera/Sharon/Hillcrest
Bracket - Wednesday, October 10, 2018
Game
Venue
Time
Field
Group
Home Team
Away Team
613987
Lakeside Sports Complex
06:30 PM
5
A4 vs A1
Orem Youth Recreation - GU06D01T04 Scera/Sharon/Hillcrest
vs.
Orem Youth Recreation - GU06D01T01 Aspen/Rocky/Notrhridge
Bracket - Saturday, October 13, 2018
Game
Venue
Time
Field
Group
Home Team
Away Team
614005
Lakeside Sports Complex
02:30 PM
2
A10 vs A4
Orem Youth Recreation - GU06D01T10 Vineyard 4
vs.
Orem Youth Recreation - GU06D01T04 Scera/Sharon/Hillcrest
Bracket - Saturday, October 27, 2018
Game
Venue
Time
Field
Group
Home Team
Away Team
614011
Lakeside Sports Complex
02:30 PM
3
A3 vs A4
Orem Youth Recreation - GU06D01T03 Cherry Hill/Westmore
vs.
Orem Youth Recreation - GU06D01T04 Scera/Sharon/Hillcrest