Team Schedules - Boys 12U North B
       


Winner of bracket based on total points after round robin play.

Bracket


ALL A


   Tie Breaker Cards
Club
Info
Group -- A 1  2  3  4  5  6  7  8  9  Total
Points
Goal DiffGoals AgainstGoals ForShut Outs
Ylw

Red
Points Detail
 A3 : L30 Omni B0713333303322 20  22  34  0  0 0
 A4 : Utah Surf Davis 07 MD33313333022 8  26  32  0  0 0
 A10 : L30 Cobras FC B0703333331019 8  22  28  1  1 0
 A9 : SCSL FC Titan Warriors 07 CC13000313314 4  23  23  0  1 0
 A6 : Utah Surf Davis 07 CME01003300310 -9  42  27  0  0 0
 A2 : L30 Rayados Utah B07 - JS00103003310 1  23  24  2  0 0
 A7 : La Roca - DB00103303010 -8  36  20  1  0 0
 A8 : Wasatch SC 07B - CJ0303011019 -1  31  24  0  1 0
 A5 : AYSO UNITED 07 RT0100133008 -7  25  18  0  1 0
 A1 : Utah Surf Davis 07 KD3000001004 -16  33  17  0  0 0

Bracket - Friday, March 22, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 691628  Weber County Fairgrounds  06:00 PM  4126 A10 vs A4L30 Cobras FC B07 2 vs.Utah Surf Davis 07 MD4

Bracket - Thursday, March 28, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 691631  Weber County Fairgrounds  06:00 PM  4126 A10 vs A6L30 Cobras FC B07 5 vs.Utah Surf Davis 07 CME3

Bracket - Monday, April 08, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 691638  Pioneer Park  06:00 PM  7092 A3 vs A6L30 Omni B07 4 vs.Utah Surf Davis 07 CME4

Bracket - Saturday, April 13, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 691622  Weber County Fairgrounds  03:00 PM  4126 A10 vs A2L30 Cobras FC B07 5 vs.L30 Rayados Utah B07 - JS3

Bracket - Monday, April 15, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 691619  Pioneer Park  06:45 PM  7092 A3 vs A7L30 Omni B07 8 vs.La Roca - DB1

Bracket - Wednesday, April 17, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 691625  Barlow Park  06:00 PM  4901 A2 vs A3L30 Rayados Utah B07 - JS 2 vs.L30 Omni B074
 691614  Mount Lewis  07:00 PM  2640 A7 vs A10La Roca - DB 0 vs.L30 Cobras FC B077

Bracket - Monday, April 22, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 691617  Millcreek Jr High  06:30 PM  6024 A1 vs A5Utah Surf Davis 07 KD 2 vs.AYSO UNITED 07 RT1

Bracket - Wednesday, April 24, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 691636  Barlow Park  06:00 PM  4901 A2 vs A7L30 Rayados Utah B07 - JS 3 vs.La Roca - DB3

Bracket - Friday, April 26, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 691644  Millcreek Jr High  06:00 PM  6025 A1 vs A10Utah Surf Davis 07 KD 1 vs.L30 Cobras FC B073
 691627  Ellison Park  06:00 PM  3 A5 vs A9AYSO UNITED 07 RT 0 vs.SCSL FC Titan Warriors 07 CC0
 691620  Angel Street Complex  06:40 PM  3 A8 vs A4Wasatch SC 07B - CJ 4 vs.Utah Surf Davis 07 MD5

Bracket - Saturday, April 27, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 691608  Weber County Fairgrounds  02:00 PM  4126 A10 vs A5L30 Cobras FC B07 3 vs.AYSO UNITED 07 RT2
 691606  Mount Lewis  03:15 PM  2641 A7 vs A8La Roca - DB 2 vs.Wasatch SC 07B - CJ7
 691609  Millcreek Jr High  04:00 PM  6025 A1 vs A3Utah Surf Davis 07 KD 3 vs.L30 Omni B077
 691607  Hyrum Soccer Complex  04:30 PM  7040 A9 vs A6SCSL FC Titan Warriors 07 CC 11 vs.Utah Surf Davis 07 CME3
 691605  Barlow Park  07:00 PM  4901 A2 vs A4L30 Rayados Utah B07 - JS 1 vs.Utah Surf Davis 07 MD2

Bracket - Monday, April 29, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 691624  Mount Lewis  06:45 PM  2641 A7 vs A5La Roca - DB 5 vs.AYSO UNITED 07 RT3

Bracket - Wednesday, May 01, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 691640  Pioneer Park  06:00 PM  7092 A3 vs A8L30 Omni B07 9 vs.Wasatch SC 07B - CJ2

Bracket - Friday, May 03, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 691637  Millcreek Jr High  05:15 PM  6025 A4 vs A5Utah Surf Davis 07 MD 4 vs.AYSO UNITED 07 RT4
 691633  Hyrum Soccer Complex  06:00 PM  7040 A9 vs A7SCSL FC Titan Warriors 07 CC 1 vs.La Roca - DB3
 691645  Millcreek Jr High  06:30 PM  6025 A1 vs A2Utah Surf Davis 07 KD 2 vs.L30 Rayados Utah B07 - JS4
 691626  Angel Street Complex  06:40 PM  3 A8 vs A6Wasatch SC 07B - CJ 6 vs.Utah Surf Davis 07 CME1

Bracket - Saturday, May 04, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 691623  Hyrum Soccer Complex  04:30 PM  7040 A9 vs A3SCSL FC Titan Warriors 07 CC 2 vs.L30 Omni B073
 691613  Millcreek Jr High  05:15 PM  6025 A4 vs A1Utah Surf Davis 07 MD 4 vs.Utah Surf Davis 07 KD1
 691612  Millcreek Jr High  06:30 PM  6025 A6 vs A2Utah Surf Davis 07 CME 4 vs.L30 Rayados Utah B07 - JS3

Bracket - Monday, May 06, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 691603  Ellison Park  06:00 PM  3 A5 vs A8AYSO UNITED 07 RT 4 vs.Wasatch SC 07B - CJ2
 691602  Millcreek Jr High  07:15 PM  6025 A4 vs A9Utah Surf Davis 07 MD 5 vs.SCSL FC Titan Warriors 07 CC3

Bracket - Tuesday, May 07, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 691621  Millcreek Jr High  05:30 PM  6025 A6 vs A1Utah Surf Davis 07 CME 5 vs.Utah Surf Davis 07 KD3

Bracket - Wednesday, May 08, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 691643  Barlow Park  06:00 PM  4901 A2 vs A9L30 Rayados Utah B07 - JS 2 vs.SCSL FC Titan Warriors 07 CC3
 691604  Pioneer Park  06:00 PM  7092 A3 vs A10L30 Omni B07 3 vs.L30 Cobras FC B074

Bracket - Friday, May 10, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 691634  Millcreek Jr High  05:15 PM  6025 A1 vs A8Utah Surf Davis 07 KD 2 vs.Wasatch SC 07B - CJ2

Bracket - Saturday, May 11, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 691616  Millcreek Jr High  05:00 PM  6025 A6 vs A4Utah Surf Davis 07 CME 3 vs.Utah Surf Davis 07 MD4

Bracket - Monday, May 13, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 691610  Angel Street Complex  05:30 PM  3 A8 vs A9Wasatch SC 07B - CJ 3 vs.SCSL FC Titan Warriors 07 CC3
 691642  Ellison Park  06:00 PM  4 A5 vs A6AYSO UNITED 07 RT 3 vs.Utah Surf Davis 07 CME1

Bracket - Wednesday, May 15, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 691632  Barlow Park  06:00 PM  4901 A2 vs A5L30 Rayados Utah B07 - JS 4 vs.AYSO UNITED 07 RT0

Bracket - Thursday, May 16, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 691618  Angel Street Complex  05:30 PM  3 A8 vs A2Wasatch SC 07B - CJ 0 vs.L30 Rayados Utah B07 - JS2

Bracket - Friday, May 17, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 691641  Millcreek Jr High  05:30 PM  6025 A4 vs A7Utah Surf Davis 07 MD 3 vs.La Roca - DB2
 691639  Weber County Fairgrounds  06:00 PM  4126 A10 vs A8L30 Cobras FC B07 3 vs.Wasatch SC 07B - CJ3
 691635  Hyrum Soccer Complex  06:00 PM  7040 A9 vs A1SCSL FC Titan Warriors 07 CC 5 vs.Utah Surf Davis 07 KD3

Bracket - Saturday, May 18, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 691629  Mount Lewis  04:30 PM  2641 A7 vs A1La Roca - DB 2 vs.Utah Surf Davis 07 KD0
 691615  Hyrum Soccer Complex  04:30 PM  7040 A9 vs A10SCSL FC Titan Warriors 07 CC 3 vs.L30 Cobras FC B071

Bracket - Monday, May 20, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 691611  Ellison Park  04:45 PM  4 A5 vs A3AYSO UNITED 07 RT 1 vs.L30 Omni B074
 691601  Millcreek Jr High  07:15 PM  6025 A6 vs A7Utah Surf Davis 07 CME 4 vs.La Roca - DB3

Bracket - Thursday, May 23, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 691630  Pioneer Park  06:00 PM  7092 A3 vs A4L30 Omni B07 6 vs.Utah Surf Davis 07 MD3