Team Schedules - U9 Girls  
       


Winner of bracket based on total points after round robin play.

Bracket


ALL a


Group -- a
a1 : GU09 - Hacker, Darby
a2 : GU09- Brinkerhoff, Brandt
a3 : GU09- Capell, Cassi
a4 : GU09- christofferson, David
a5 : GU09- Demordaunt, Melissa
a6 : GU09- Gibson, Brandt
a7 : GU09- Alexander, Darby
a8 : GU09- Kranendonk, Nathaniel
a9 : GU09- Parsons, John
a10 : GU09- Scott, Kenny
a11 : GU09- Smith, Camille
a12 : GU09- Woodley, Jenni

Bracket - Saturday, September 07, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome Team Away Team
 250494  Alpine Elem.  01:30 PM  5659 a7 vs a8GU09- Alexander, Darbyvs.GU09- Kranendonk, Nathaniel
 250495  Forbes  02:30 PM  5740 a3 vs a12GU09- Capell, Cassivs.GU09- Woodley, Jenni
 250496  Alpine Elem.  02:30 PM  5659 a4 vs a11GU09- christofferson, Davidvs.GU09- Smith, Camille
 250498  Alpine Elem.  03:30 PM  5659 a1 vs a2GU09 - Hacker, Darbyvs.GU09- Brinkerhoff, Brandt
 250497  Forbes  03:30 PM  5740 a5 vs a10GU09- Demordaunt, Melissavs.GU09- Scott, Kenny
 250499  Forbes  04:30 PM  5740 a6 vs a9GU09- Gibson, Brandtvs.GU09- Parsons, John

Bracket - Saturday, September 14, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome Team Away Team
 250500  Alpine Elem.  01:30 PM  5659 a11 vs a6GU09- Smith, Camillevs.GU09- Gibson, Brandt
 250501  Forbes  02:30 PM  5740 a1 vs a3GU09 - Hacker, Darbyvs.GU09- Capell, Cassi
 250502  Alpine Elem.  02:30 PM  5659 a2 vs a4GU09- Brinkerhoff, Brandtvs.GU09- christofferson, David
 250503  Forbes  03:30 PM  5740 a12 vs a5GU09- Woodley, Jennivs.GU09- Demordaunt, Melissa
 250504  Alpine Elem.  03:30 PM  5659 a8 vs a9GU09- Kranendonk, Nathanielvs.GU09- Parsons, John
 250505  Forbes  04:30 PM  5740 a10 vs a7GU09- Scott, Kennyvs.GU09- Alexander, Darby

Bracket - Saturday, September 21, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome Team Away Team
 250506  Forbes  12:30 PM  5740 a6 vs a2GU09- Gibson, Brandtvs.GU09- Brinkerhoff, Brandt
 250507  Alpine Elem.  01:30 PM  5659 a9 vs a10GU09- Parsons, Johnvs.GU09- Scott, Kenny
 250508  Alpine Elem.  02:30 PM  5659 a7 vs a12GU09- Alexander, Darbyvs.GU09- Woodley, Jenni
 250509  Forbes  03:30 PM  5740 a4 vs a1GU09- christofferson, Davidvs.GU09 - Hacker, Darby
 250510  Alpine Elem.  03:30 PM  5659 a5 vs a3GU09- Demordaunt, Melissavs.GU09- Capell, Cassi
 250511  Forbes  04:30 PM  5740 a8 vs a11GU09- Kranendonk, Nathanielvs.GU09- Smith, Camille

Bracket - Saturday, September 28, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome Team Away Team
 250512  Alpine Elem.  01:30 PM  5659 a1 vs a5GU09 - Hacker, Darbyvs.GU09- Demordaunt, Melissa
 250513  Forbes  02:30 PM  5740 a2 vs a8GU09- Brinkerhoff, Brandtvs.GU09- Kranendonk, Nathaniel
 250514  Alpine Elem.  02:30 PM  5659 a3 vs a7GU09- Capell, Cassivs.GU09- Alexander, Darby
 250515  Forbes  03:30 PM  5740 a6 vs a4GU09- Gibson, Brandtvs.GU09- christofferson, David
 250516  Alpine Elem.  03:30 PM  5659 a9 vs a12GU09- Parsons, Johnvs.GU09- Woodley, Jenni
 250517  Forbes  04:30 PM  5740 a10 vs a11GU09- Scott, Kennyvs.GU09- Smith, Camille

Bracket - Saturday, October 05, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome Team Away Team
 250522  Alpine Elem.  01:00 PM  5659 a9 vs a3GU09- Parsons, Johnvs.GU09- Capell, Cassi
 250519  Forbes  02:00 PM  5740 a6 vs a1GU09- Gibson, Brandtvs.GU09 - Hacker, Darby
 250521  Forbes  03:00 PM  5740 a10 vs a2GU09- Scott, Kennyvs.GU09- Brinkerhoff, Brandt
 250518  Alpine Elem.  03:00 PM  5659 a7 vs a5GU09- Alexander, Darbyvs.GU09- Demordaunt, Melissa
 250523  Forbes  04:00 PM  5740 a11 vs a12GU09- Smith, Camillevs.GU09- Woodley, Jenni
 250520  Alpine Elem.  04:00 PM  5659 a8 vs a4GU09- Kranendonk, Nathanielvs.GU09- christofferson, David

Bracket - Saturday, October 12, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome Team Away Team
 250524  Alpine Elem.  01:30 PM  5659 a8 vs a6GU09- Kranendonk, Nathanielvs.GU09- Gibson, Brandt
 250526  Alpine Elem.  02:30 PM  5659 a11 vs a3GU09- Smith, Camillevs.GU09- Capell, Cassi
 250525  Forbes  02:30 PM  5740 a12 vs a2GU09- Woodley, Jennivs.GU09- Brinkerhoff, Brandt
 250527  Forbes  03:30 PM  5740 a4 vs a10GU09- christofferson, Davidvs.GU09- Scott, Kenny
 250528  Alpine Elem.  03:30 PM  5659 a7 vs a1GU09- Alexander, Darbyvs.GU09 - Hacker, Darby
 250529  Forbes  04:30 PM  5740 a5 vs a9GU09- Demordaunt, Melissavs.GU09- Parsons, John

Bracket - Saturday, October 26, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome Team Away Team
 250530  Alpine Elem.  01:30 PM  5659 a1 vs a8GU09 - Hacker, Darbyvs.GU09- Kranendonk, Nathaniel
 250532  Alpine Elem.  02:30 PM  5659 a11 vs a5GU09- Smith, Camillevs.GU09- Demordaunt, Melissa
 250531  Forbes  02:30 PM  5740 a2 vs a3GU09- Brinkerhoff, Brandtvs.GU09- Capell, Cassi
 250534  Alpine Elem.  03:30 PM  5659 a10 vs a6GU09- Scott, Kennyvs.GU09- Gibson, Brandt
 250533  Forbes  03:30 PM  5740 a9 vs a7GU09- Parsons, Johnvs.GU09- Alexander, Darby
 250535  Forbes  04:30 PM  5740 a12 vs a4GU09- Woodley, Jennivs.GU09- christofferson, David






Affinity Sports Copyright 2019, Affinity Sports Inc, All Rights Reserved.
Terms of Use and Privacy Policy are applicable to this site.