Fall 2019 SWAT Rec- North Ogden
Team Schedules - Boys Under 4&5
       

Bracket      


ALL A      




Winner of bracket based on total points after round robin play.
 Cards
Club
Info
Group -- A 1  2  3  4  5  6  7  Total
Points

Ylw

Red
 A1 : JJ Arellano- Lime - North       0 0 0
 A10 : Garrett Hull - Varsity Gold - North       0 0 0
 A11 : Karianne Moore - Athletic Gold - North       0 0 0
 A12 : Judith Barquin - Red - North       0 0 0
 A13 : Trevor Flint - Silver - North       0 0 0
 A14 : Bryden Morris - Black - North       0 0 0
 A2 : Holly Hall - Forest Green - North       0 0 0
 A3 : Brett Hoopes - White/Red - North       0 0 0
 A4 : Katherine Wilhelmsen-Electric Blue -North       0 0 0
 A5 : Tyler Roessler - Royal/White - North       0 0 0
 A6 : Michael Zilles - Maroon - North       0 0 0
 A7 : Haley Anderson - Charcoal - North       0 0 0
 A8 : Matthew/Aubree Bosen - Navy Blue - North       0 0 0
 A9 : Kurtis Warner - Orange - North       0 0 0

Bracket - Saturday, August 24, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 167126  Shady Lane  09:00 AM  11 A4 vs A13Katherine Wilhelmsen-Electric Blue -North   vs.Trevor Flint - Silver - North 
 167124  Shady Lane  10:00 AM  11 A1 vs A2JJ Arellano- Lime - North   vs.Holly Hall - Forest Green - North 
 167127  Shady Lane  10:00 AM  14 A5 vs A12Tyler Roessler - Royal/White - North   vs.Judith Barquin - Red - North 
 167125  Shady Lane  10:00 AM  12 A6 vs A11Michael Zilles - Maroon - North   vs.Karianne Moore - Athletic Gold - North 
 167128  Shady Lane  11:00 AM  11 A7 vs A10Haley Anderson - Charcoal - North   vs.Garrett Hull - Varsity Gold - North 
 167129  Shady Lane  11:00 AM  12 A8 vs A9Matthew/Aubree Bosen - Navy Blue - North   vs.Kurtis Warner - Orange - North 
 167130  Shady Lane  12:00 PM  14 A3 vs A14Brett Hoopes - White/Red - North   vs.Bryden Morris - Black - North 

Bracket - Saturday, September 07, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 167134  Shady Lane  10:00 AM  14 A12 vs A7Judith Barquin - Red - North   vs.Haley Anderson - Charcoal - North 
 167133  Shady Lane  11:00 AM  11 A1 vs A3JJ Arellano- Lime - North   vs.Brett Hoopes - White/Red - North 
 167137  Shady Lane  11:00 AM  14 A13 vs A6Trevor Flint - Silver - North   vs.Michael Zilles - Maroon - North 
 167135  Shady Lane  11:00 AM  12 A9 vs A10Kurtis Warner - Orange - North   vs.Garrett Hull - Varsity Gold - North 
 167136  Shady Lane  12:00 PM  12 A11 vs A8Karianne Moore - Athletic Gold - North   vs.Matthew/Aubree Bosen - Navy Blue - North 
 167132  Shady Lane  12:00 PM  14 A14 vs A5Bryden Morris - Black - North   vs.Tyler Roessler - Royal/White - North 
 167131  Shady Lane  12:00 PM  11 A2 vs A4Holly Hall - Forest Green - North   vs.Katherine Wilhelmsen-Electric Blue -North 

Bracket - Saturday, September 14, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 167143  Shady Lane  09:00 AM  14 A5 vs A3Tyler Roessler - Royal/White - North   vs.Brett Hoopes - White/Red - North 
 167140  Shady Lane  09:00 AM  12 A8 vs A13Matthew/Aubree Bosen - Navy Blue - North   vs.Trevor Flint - Silver - North 
 167142  Shady Lane  09:00 AM  11 A9 vs A12Kurtis Warner - Orange - North   vs.Judith Barquin - Red - North 
 167138  Shady Lane  11:00 AM  11 A10 vs A11Garrett Hull - Varsity Gold - North   vs.Karianne Moore - Athletic Gold - North 
 167144  Shady Lane  11:00 AM  14 A7 vs A14Haley Anderson - Charcoal - North   vs.Bryden Morris - Black - North 
 167141  Shady Lane  12:00 PM  13 A4 vs A1Katherine Wilhelmsen-Electric Blue -North   vs.JJ Arellano- Lime - North 
 167139  Shady Lane  12:00 PM  14 A6 vs A2Michael Zilles - Maroon - North   vs.Holly Hall - Forest Green - North 

Bracket - Saturday, September 21, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 167151  Shady Lane  09:00 AM  12 A1 vs A5JJ Arellano- Lime - North   vs.Tyler Roessler - Royal/White - North 
 167146  Shady Lane  09:00 AM  14 A6 vs A4Michael Zilles - Maroon - North   vs.Katherine Wilhelmsen-Electric Blue -North 
 167150  Shady Lane  10:00 AM  12 A10 vs A13Garrett Hull - Varsity Gold - North   vs.Trevor Flint - Silver - North 
 167149  Shady Lane  10:00 AM  11 A3 vs A7Brett Hoopes - White/Red - North   vs.Haley Anderson - Charcoal - North 
 167147  Shady Lane  11:00 AM  11 A11 vs A12Karianne Moore - Athletic Gold - North   vs.Judith Barquin - Red - North 
 167145  Shady Lane  11:00 AM  13 A2 vs A8Holly Hall - Forest Green - North   vs.Matthew/Aubree Bosen - Navy Blue - North 
 167148  Shady Lane  11:00 AM  14 A9 vs A14Kurtis Warner - Orange - North   vs.Bryden Morris - Black - North 

Bracket - Saturday, September 28, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 167154  Shady Lane  09:00 AM  11 A10 vs A2Garrett Hull - Varsity Gold - North   vs.Holly Hall - Forest Green - North 
 167156  Shady Lane  10:00 AM  11 A11 vs A14Karianne Moore - Athletic Gold - North   vs.Bryden Morris - Black - North 
 167157  Shady Lane  11:00 AM  12 A1 vs A6JJ Arellano- Lime - North   vs.Michael Zilles - Maroon - North 
 167152  Shady Lane  11:00 AM  11 A12 vs A13Judith Barquin - Red - North   vs.Trevor Flint - Silver - North 
 167158  Shady Lane  11:00 AM  14 A7 vs A5Haley Anderson - Charcoal - North   vs.Tyler Roessler - Royal/White - North 
 167155  Shady Lane  12:00 PM  12 A8 vs A4Matthew/Aubree Bosen - Navy Blue - North   vs.Katherine Wilhelmsen-Electric Blue -North 
 167153  Shady Lane  12:00 PM  14 A9 vs A3Kurtis Warner - Orange - North   vs.Brett Hoopes - White/Red - North 

Bracket - Saturday, October 05, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 167160  Shady Lane  10:00 AM  14 A5 vs A9Tyler Roessler - Royal/White - North   vs.Kurtis Warner - Orange - North 
 167162  Shady Lane  11:00 AM  14 A12 vs A2Judith Barquin - Red - North   vs.Holly Hall - Forest Green - North 
 167159  Shady Lane  11:00 AM  11 A7 vs A1Haley Anderson - Charcoal - North   vs.JJ Arellano- Lime - North 
 167161  Shady Lane  11:00 AM  13 A8 vs A6Matthew/Aubree Bosen - Navy Blue - North   vs.Michael Zilles - Maroon - North 
 167164  Shady Lane  12:00 PM  12 A13 vs A14Trevor Flint - Silver - North   vs.Bryden Morris - Black - North 
 167165  Shady Lane  12:00 PM  13 A3 vs A11Brett Hoopes - White/Red - North   vs.Karianne Moore - Athletic Gold - North 
 167163  Shady Lane  12:00 PM  11 A4 vs A10Katherine Wilhelmsen-Electric Blue -North   vs.Garrett Hull - Varsity Gold - North 

Bracket - Saturday, October 12, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 167168  Shady Lane  09:00 AM  11 A12 vs A4Judith Barquin - Red - North   vs.Katherine Wilhelmsen-Electric Blue -North 
 167171  Shady Lane  10:00 AM  12 A11 vs A5Karianne Moore - Athletic Gold - North   vs.Tyler Roessler - Royal/White - North 
 167170  Shady Lane  11:00 AM  11 A13 vs A3Trevor Flint - Silver - North   vs.Brett Hoopes - White/Red - North 
 167172  Shady Lane  11:00 AM  13 A14 vs A2Bryden Morris - Black - North   vs.Holly Hall - Forest Green - North 
 167167  Shady Lane  11:00 AM  14 A9 vs A7Kurtis Warner - Orange - North   vs.Haley Anderson - Charcoal - North 
 167169  Shady Lane  12:00 PM  14 A10 vs A6Garrett Hull - Varsity Gold - North   vs.Michael Zilles - Maroon - North 
 167166  Shady Lane  12:00 PM  11 A8 vs A1Matthew/Aubree Bosen - Navy Blue - North   vs.JJ Arellano- Lime - North 






Affinity Sports Copyright 2019, Affinity Sports Inc, All Rights Reserved.
Terms of Use and Privacy Policy are applicable to this site.