Team Schedules - Boys 10U North B
       


Winner of bracket based on total points after round robin play.

Bracket


ALL A


   Tie Breaker Cards
Club
Info
Group -- A 1  2  3  4  5  6  7  8  Total
Points
Goal DiffGoals AgainstGoals ForShut Outs
Ylw

Red
Points Detail
 A4 : L30 Cobras B093333330018 2  31  27  0  0 0
 A2 : L30 DC Lyons B090131033011 5  22  23  0  0 0
 A3 : Wasatch SC 09B Orange -CD3010033010 -1  33  28  0  0 0
 A1 : L30 Utah Blitzz FC B10 - JP000303039 -2  28  22  0  0 0
 A5 : Strikers CN 09010330007 -4  26  21  0  0 0

Bracket - Saturday, March 23, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 817112  Weber County Fairgrounds  01:00 PM  4127 A4 vs A5L30 Cobras B09 4 vs.Strikers CN 093

Bracket - Wednesday, March 27, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 817113  Weber County Fairgrounds  05:30 PM  4127 A4 vs A2L30 Cobras B09 3 vs.L30 DC Lyons B092

Bracket - Tuesday, April 09, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 817114  Angel Street Complex  06:00 PM  5 A3 vs A1Wasatch SC 09B Orange -CD 3 vs.L30 Utah Blitzz FC B10 - JP2
 817120  Angel Street Complex  07:00 PM  4 A2 vs A5L30 DC Lyons B09 4 vs.Strikers CN 094

Bracket - Saturday, April 13, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 817116  North Steed  12:15 PM  2825 A1 vs A4L30 Utah Blitzz FC B10 - JP 4 vs.L30 Cobras B095

Bracket - Monday, April 22, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 817121  Angel Street Complex  06:00 PM  5 A2 vs A1L30 DC Lyons B09 2 vs.L30 Utah Blitzz FC B10 - JP1

Bracket - Tuesday, April 23, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 817119  Angel Street Complex  06:30 PM  4 A3 vs A4Wasatch SC 09B Orange -CD 5 vs.L30 Cobras B096

Bracket - Friday, April 26, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 817118  Angel Street Complex  07:00 PM  4 A2 vs A3L30 DC Lyons B09 3 vs.Wasatch SC 09B Orange -CD3

Bracket - Saturday, April 27, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 817129  Weber County Fairgrounds  11:30 AM  4127 A4 vs A3L30 Cobras B09 5 vs.Wasatch SC 09B Orange -CD4
 817117  Ellison Park  12:30 PM  8 A5 vs A1Strikers CN 09 1 vs.L30 Utah Blitzz FC B10 - JP4

Bracket - Tuesday, April 30, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 817123  Angel Street Complex  06:30 PM  4 A2 vs A4L30 DC Lyons B09 4 vs.L30 Cobras B096
 817125  Angel Street Complex  06:30 PM  5 A3 vs A5Wasatch SC 09B Orange -CD 3 vs.Strikers CN 095

Bracket - Saturday, May 04, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 817124  North Steed  12:30 PM  2825 A1 vs A3L30 Utah Blitzz FC B10 - JP 2 vs.Wasatch SC 09B Orange -CD8
 817122  Ellison Park  12:30 PM  9 A5 vs A4Strikers CN 09 4 vs.L30 Cobras B093

Bracket - Monday, May 06, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 817115  Ellison Park  07:00 PM  9 A5 vs A3Strikers CN 09 4 vs.Wasatch SC 09B Orange -CD5

Bracket - Saturday, May 11, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 817127  North Steed  12:15 PM  2825 A1 vs A5L30 Utah Blitzz FC B10 - JP 3 vs.Strikers CN 091

Bracket - Tuesday, May 14, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 817131  North Steed  06:00 PM  2825 A1 vs A2L30 Utah Blitzz FC B10 - JP 2 vs.L30 DC Lyons B097

Bracket - Saturday, May 18, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 817126  Weber County Fairgrounds  11:30 AM  4127 A4 vs A1L30 Cobras B09 1 vs.L30 Utah Blitzz FC B10 - JP5

Bracket - Monday, May 20, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 817128  Angel Street Complex  06:30 PM  4 A3 vs A2Wasatch SC 09B Orange -CD 3 vs.L30 DC Lyons B096

Bracket - Tuesday, May 21, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 817130  Ellison Park  05:00 PM  8 A5 vs A2Strikers CN 09 0 vs.L30 DC Lyons B090