Team Schedules - Boys Under 9&10  
       


Winner of bracket based on total points after round robin play.

Bracket


ALL A


 Cards
Club
Info
Group -- A 1  2  3  4  5  6  7  Total
Points

Ylw

Red
 A1 : Shayne Syme - Electric Blue - North       0 0 0
 A10 : Trent Deem - Athletic Gold - North       0 0 0
 A11 : Travis Greenfield - White/Red - North       0 0 0
 A12 : Dan Stoeckl - Charcoal - North       0 0 0
 A13 : Cooper Remkes- Black - North       0 0 0
 A14 : Chelsea Nelson/Chambers - Royal/White - North       0 0 0
 A2 : Nick Mann - Orange - North       0 0 0
 A3 : Gabe Francis - Forest Green - North       0 0 0
 A4 : Brandi Budge - Red - North       0 0 0
 A5 : Todd Schwartz - Varsity Gold - North       0 0 0
 A6 : Joshua/Selma Johnson - Navy Blue - North       0 0 0
 A7 : Kurtis Warner - Maroon - North       0 0 0
 A8 : Jordan Zajanc -Silver - North       0 0 0
 A9 : Haley Anderson - Lime - North       0 0 0

Bracket - Saturday, August 24, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 167462  Wadman Park  08:30 AM  7 A3 vs A14Gabe Francis - Forest Green - North   vs.Chelsea Nelson/Chambers - Royal/White - North 
 167457  Wadman Park  09:30 AM  7 A6 vs A11Joshua/Selma Johnson - Navy Blue - North   vs.Travis Greenfield - White/Red - North 
 167458  Wadman Park  10:30 AM  7 A4 vs A13Brandi Budge - Red - North   vs.Cooper Remkes- Black - North 
 167459  Wadman Park  11:30 AM  7 A5 vs A12Todd Schwartz - Varsity Gold - North   vs.Dan Stoeckl - Charcoal - North 
 167460  Wadman Park  12:30 PM  7 A7 vs A10Kurtis Warner - Maroon - North   vs.Trent Deem - Athletic Gold - North 
 167461  Wadman Park  12:30 PM  8 A8 vs A9Jordan Zajanc -Silver - North   vs.Haley Anderson - Lime - North 
 167456  Wadman Park  01:30 PM  7 A1 vs A2Shayne Syme - Electric Blue - North   vs.Nick Mann - Orange - North 

Bracket - Saturday, September 07, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 167466  Wadman Park  08:30 AM  7 A12 vs A7Dan Stoeckl - Charcoal - North   vs.Kurtis Warner - Maroon - North 
 167469  Wadman Park  09:30 AM  8 A13 vs A6Cooper Remkes- Black - North   vs.Joshua/Selma Johnson - Navy Blue - North 
 167465  Wadman Park  10:30 AM  7 A1 vs A3Shayne Syme - Electric Blue - North   vs.Gabe Francis - Forest Green - North 
 167464  Wadman Park  11:30 AM  8 A14 vs A5Chelsea Nelson/Chambers - Royal/White - North   vs.Todd Schwartz - Varsity Gold - North 
 167463  Wadman Park  11:30 AM  7 A2 vs A4Nick Mann - Orange - North   vs.Brandi Budge - Red - North 
 167468  Wadman Park  12:30 PM  8 A11 vs A8Travis Greenfield - White/Red - North   vs.Jordan Zajanc -Silver - North 
 167467  Wadman Park  12:30 PM  7 A9 vs A10Haley Anderson - Lime - North   vs.Trent Deem - Athletic Gold - North 

Bracket - Saturday, September 14, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 167470  Wadman Park  08:30 AM  7 A10 vs A11Trent Deem - Athletic Gold - North   vs.Travis Greenfield - White/Red - North 
 167473  Wadman Park  08:30 AM  8 A4 vs A1Brandi Budge - Red - North   vs.Shayne Syme - Electric Blue - North 
 167471  Wadman Park  09:30 AM  8 A6 vs A2Joshua/Selma Johnson - Navy Blue - North   vs.Nick Mann - Orange - North 
 167472  Wadman Park  09:30 AM  7 A8 vs A13Jordan Zajanc -Silver - North   vs.Cooper Remkes- Black - North 
 167476  Wadman Park  10:30 AM  7 A7 vs A14Kurtis Warner - Maroon - North   vs.Chelsea Nelson/Chambers - Royal/White - North 
 167475  Wadman Park  12:30 PM  8 A5 vs A3Todd Schwartz - Varsity Gold - North   vs.Gabe Francis - Forest Green - North 
 167474  Wadman Park  12:30 PM  7 A9 vs A12Haley Anderson - Lime - North   vs.Dan Stoeckl - Charcoal - North 

Bracket - Saturday, September 21, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 167478  Wadman Park  08:30 AM  7 A6 vs A4Joshua/Selma Johnson - Navy Blue - North   vs.Brandi Budge - Red - North 
 167477  Wadman Park  09:30 AM  7 A2 vs A8Nick Mann - Orange - North   vs.Jordan Zajanc -Silver - North 
 167479  Wadman Park  11:30 AM  8 A11 vs A12Travis Greenfield - White/Red - North   vs.Dan Stoeckl - Charcoal - North 
 167480  Wadman Park  11:30 AM  7 A9 vs A14Haley Anderson - Lime - North   vs.Chelsea Nelson/Chambers - Royal/White - North 
 167482  Wadman Park  12:30 PM  8 A10 vs A13Trent Deem - Athletic Gold - North   vs.Cooper Remkes- Black - North 
 167481  Wadman Park  12:30 PM  7 A3 vs A7Gabe Francis - Forest Green - North   vs.Kurtis Warner - Maroon - North 
 167483  Wadman Park  01:30 PM  7 A1 vs A5Shayne Syme - Electric Blue - North   vs.Todd Schwartz - Varsity Gold - North 

Bracket - Saturday, September 28, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 167488  Wadman Park  08:30 AM  7 A11 vs A14Travis Greenfield - White/Red - North   vs.Chelsea Nelson/Chambers - Royal/White - North 
 167485  Wadman Park  08:30 AM  8 A9 vs A3Haley Anderson - Lime - North   vs.Gabe Francis - Forest Green - North 
 167487  Wadman Park  09:30 AM  8 A8 vs A4Jordan Zajanc -Silver - North   vs.Brandi Budge - Red - North 
 167484  Wadman Park  10:30 AM  7 A12 vs A13Dan Stoeckl - Charcoal - North   vs.Cooper Remkes- Black - North 
 167489  Wadman Park  12:30 PM  8 A1 vs A6Shayne Syme - Electric Blue - North   vs.Joshua/Selma Johnson - Navy Blue - North 
 167486  Wadman Park  12:30 PM  7 A10 vs A2Trent Deem - Athletic Gold - North   vs.Nick Mann - Orange - North 
 167490  Wadman Park  01:30 PM  7 A7 vs A5Kurtis Warner - Maroon - North   vs.Todd Schwartz - Varsity Gold - North 

Bracket - Saturday, October 05, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 167496  Wadman Park  08:30 AM  7 A13 vs A14Cooper Remkes- Black - North   vs.Chelsea Nelson/Chambers - Royal/White - North 
 167492  Wadman Park  09:30 AM  7 A5 vs A9Todd Schwartz - Varsity Gold - North   vs.Haley Anderson - Lime - North 
 167493  Wadman Park  10:30 AM  7 A8 vs A6Jordan Zajanc -Silver - North   vs.Joshua/Selma Johnson - Navy Blue - North 
 167494  Wadman Park  11:30 AM  7 A12 vs A2Dan Stoeckl - Charcoal - North   vs.Nick Mann - Orange - North 
 167495  Wadman Park  12:30 PM  7 A4 vs A10Brandi Budge - Red - North   vs.Trent Deem - Athletic Gold - North 
 167491  Wadman Park  12:30 PM  8 A7 vs A1Kurtis Warner - Maroon - North   vs.Shayne Syme - Electric Blue - North 
 167497  Wadman Park  01:30 PM  7 A3 vs A11Gabe Francis - Forest Green - North   vs.Travis Greenfield - White/Red - North 

Bracket - Saturday, October 12, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 167498  Wadman Park  08:30 AM  7 A8 vs A1Jordan Zajanc -Silver - North   vs.Shayne Syme - Electric Blue - North 
 167499  Wadman Park  09:30 AM  7 A9 vs A7Haley Anderson - Lime - North   vs.Kurtis Warner - Maroon - North 
 167500  Wadman Park  10:30 AM  7 A12 vs A4Dan Stoeckl - Charcoal - North   vs.Brandi Budge - Red - North 
 167502  Wadman Park  11:30 AM  7 A13 vs A3Cooper Remkes- Black - North   vs.Gabe Francis - Forest Green - North 
 167501  Wadman Park  12:30 PM  7 A10 vs A6Trent Deem - Athletic Gold - North   vs.Joshua/Selma Johnson - Navy Blue - North 
 167503  Wadman Park  12:30 PM  8 A11 vs A5Travis Greenfield - White/Red - North   vs.Todd Schwartz - Varsity Gold - North 
 167504  Wadman Park  01:30 PM  7 A14 vs A2Chelsea Nelson/Chambers - Royal/White - North   vs.Nick Mann - Orange - North 






Affinity Sports Copyright 2019, Affinity Sports Inc, All Rights Reserved.
Terms of Use and Privacy Policy are applicable to this site.