Team Schedules - Boys Under 13 Div 2  
       


Winner of bracket based on total points after round robin play.

Bracket


ALL A


Group -- A
A1 : BU13D2T01 Foothill/Orchard
A2 : BU13D2T02 Cascade/Sharon
A3 : BU13D2T03 Hillcrest/SceraPark
A4 : BU13D2T04 Orem 2
A5 : BU13D2T05 Vineyard 2
A6 : BU13D2T06 Northridge

Bracket - Saturday, August 24, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome Team Away Team
 196476  Lakeside Sports Complex  01:30 PM  09 A1 vs A2BU13D2T01 Foothill/Orchardvs.BU13D2T02 Cascade/Sharon
 196473  Lakeside Sports Complex  01:30 PM  10 A4 vs A3BU13D2T04 Orem 2vs.BU13D2T03 Hillcrest/SceraPark
 196475  Lakeside Sports Complex  01:30 PM  13 A5 vs A6BU13D2T05 Vineyard 2vs.BU13D2T06 Northridge

Bracket - Tuesday, August 27, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome Team Away Team
 196478  Lakeside Sports Complex  06:30 PM  11 A2 vs A4BU13D2T02 Cascade/Sharonvs.BU13D2T04 Orem 2
 196479  Lakeside Sports Complex  06:30 PM  08 A3 vs A1BU13D2T03 Hillcrest/SceraParkvs.BU13D2T01 Foothill/Orchard
 196477  Lakeside Sports Complex  06:30 PM  10 A6 vs A5BU13D2T06 Northridgevs.BU13D2T05 Vineyard 2

Bracket - Saturday, September 07, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome Team Away Team
 196481  Lakeside Sports Complex  01:30 PM  10 A4 vs A1BU13D2T04 Orem 2vs.BU13D2T01 Foothill/Orchard
 196484  Lakeside Sports Complex  01:30 PM  09 A5 vs A3BU13D2T05 Vineyard 2vs.BU13D2T03 Hillcrest/SceraPark
 196482  Lakeside Sports Complex  01:30 PM  12 A6 vs A2BU13D2T06 Northridgevs.BU13D2T02 Cascade/Sharon

Bracket - Tuesday, September 10, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome Team Away Team
 196486  Lakeside Sports Complex  06:30 PM  11 A1 vs A5BU13D2T01 Foothill/Orchardvs.BU13D2T05 Vineyard 2
 196485  Lakeside Sports Complex  06:30 PM  10 A3 vs A2BU13D2T03 Hillcrest/SceraParkvs.BU13D2T02 Cascade/Sharon
 196488  Lakeside Sports Complex  06:30 PM  09 A6 vs A4BU13D2T06 Northridgevs.BU13D2T04 Orem 2

Bracket - Saturday, September 14, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome Team Away Team
 196491  Lakeside Sports Complex  01:30 PM  11 A1 vs A6BU13D2T01 Foothill/Orchardvs.BU13D2T06 Northridge
 196492  Lakeside Sports Complex  01:30 PM  09 A2 vs A3BU13D2T02 Cascade/Sharonvs.BU13D2T03 Hillcrest/SceraPark
 196490  Lakeside Sports Complex  01:30 PM  12 A5 vs A4BU13D2T05 Vineyard 2vs.BU13D2T04 Orem 2

Bracket - Saturday, September 21, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome Team Away Team
 196496  Lakeside Sports Complex  01:30 PM  09 A2 vs A5BU13D2T02 Cascade/Sharonvs.BU13D2T05 Vineyard 2
 196493  Lakeside Sports Complex  01:30 PM  12 A4 vs A3BU13D2T04 Orem 2vs.BU13D2T03 Hillcrest/SceraPark
 196495  Lakeside Sports Complex  01:30 PM  11 A6 vs A1BU13D2T06 Northridgevs.BU13D2T01 Foothill/Orchard

Bracket - Saturday, September 28, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome Team Away Team
 196497  Lakeside Sports Complex  01:30 PM  10 A1 vs A2BU13D2T01 Foothill/Orchardvs.BU13D2T02 Cascade/Sharon
 196498  Lakeside Sports Complex  01:30 PM  12 A3 vs A6BU13D2T03 Hillcrest/SceraParkvs.BU13D2T06 Northridge
 196500  Lakeside Sports Complex  01:30 PM  09 A4 vs A5BU13D2T04 Orem 2vs.BU13D2T05 Vineyard 2

Bracket - Tuesday, October 01, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome Team Away Team
 196501  Lakeside Sports Complex  06:30 PM  08 A2 vs A1BU13D2T02 Cascade/Sharonvs.BU13D2T01 Foothill/Orchard
 196502  Lakeside Sports Complex  06:30 PM  10 A3 vs A4BU13D2T03 Hillcrest/SceraParkvs.BU13D2T04 Orem 2
 196503  Lakeside Sports Complex  06:30 PM  11 A5 vs A6BU13D2T05 Vineyard 2vs.BU13D2T06 Northridge