Team Schedules - U10 Girls  
       


Winner of bracket based on total points after round robin play.

Bracket


ALL a


Group -- a
a1 : GU10- Fleming, Sarah
a2 : GU10- Bitton, Blaine
a3 : GU10- Burningham, Steven
a4 : GU10- Day, Tyler
a5 : GU10- Greenfiled, Jessica
a6 : GU10- Jenkins, Kristi
a7 : GU10- Jensen, Douglas
a8 : GU10- Lucas, Trevor
a9 : GU10- Nettesheim, Ben
a10 : GU10- Nixon, Casey
a11 : GU10- Palmer, Jason
a12 : GU10- Vasefi, Keyvan
a13 : GU10- Weeks, Andy
a14 : GU10- Zabriskie, Jonathan

Bracket - Saturday, September 07, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome Team Away Team
 250632  Barratt El.  08:30 AM  5651 a6 vs a11GU10- Jenkins, Kristivs.GU10- Palmer, Jason
 250633  Barratt El.  09:30 AM  5651 a7 vs a10GU10- Jensen, Douglasvs.GU10- Nixon, Casey
 250634  Barratt El.  10:30 AM  5651 a4 vs a13GU10- Day, Tylervs.GU10- Weeks, Andy
 250638  Barratt El.  12:30 PM  5651 a3 vs a14GU10- Burningham, Stevenvs.GU10- Zabriskie, Jonathan
 250637  Barratt El.  01:30 PM  5650 a1 vs a2GU10- Fleming, Sarahvs.GU10- Bitton, Blaine
 250635  Barratt El.  01:30 PM  5651 a5 vs a12GU10- Greenfiled, Jessicavs.GU10- Vasefi, Keyvan
 250636  Barratt El.  02:30 PM  5650 a8 vs a9GU10- Lucas, Trevorvs.GU10- Nettesheim, Ben

Bracket - Saturday, September 14, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome Team Away Team
 250639  Barratt El.  08:30 AM  5651 a1 vs a3GU10- Fleming, Sarahvs.GU10- Burningham, Steven
 250640  Barratt El.  09:30 AM  5651 a11 vs a8GU10- Palmer, Jasonvs.GU10- Lucas, Trevor
 250641  Barratt El.  10:30 AM  5651 a13 vs a6GU10- Weeks, Andyvs.GU10- Jenkins, Kristi
 250642  Barratt El.  11:30 AM  5651 a9 vs a10GU10- Nettesheim, Benvs.GU10- Nixon, Casey
 250644  Barratt El.  01:30 PM  5651 a12 vs a7GU10- Vasefi, Keyvanvs.GU10- Jensen, Douglas
 250643  Barratt El.  01:30 PM  5650 a14 vs a5GU10- Zabriskie, Jonathanvs.GU10- Greenfiled, Jessica
 250645  Barratt El.  02:30 PM  5650 a2 vs a4GU10- Bitton, Blainevs.GU10- Day, Tyler

Bracket - Saturday, September 21, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome Team Away Team
 250646  Barratt El.  08:30 AM  5651 a4 vs a1GU10- Day, Tylervs.GU10- Fleming, Sarah
 250648  Barratt El.  09:30 AM  5651 a10 vs a11GU10- Nixon, Caseyvs.GU10- Palmer, Jason
 250649  Barratt El.  10:30 AM  5651 a7 vs a14GU10- Jensen, Douglasvs.GU10- Zabriskie, Jonathan
 250647  Barratt El.  12:30 PM  5651 a9 vs a12GU10- Nettesheim, Benvs.GU10- Vasefi, Keyvan
 250650  Barratt El.  01:30 PM  5650 a5 vs a3GU10- Greenfiled, Jessicavs.GU10- Burningham, Steven
 250651  Barratt El.  01:30 PM  5651 a8 vs a13GU10- Lucas, Trevorvs.GU10- Weeks, Andy
 250652  Barratt El.  02:30 PM  5650 a6 vs a2GU10- Jenkins, Kristivs.GU10- Bitton, Blaine

Bracket - Saturday, September 28, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome Team Away Team
 250653  Barratt El.  08:30 AM  5651 a11 vs a12GU10- Palmer, Jasonvs.GU10- Vasefi, Keyvan
 250655  Barratt El.  10:30 AM  5651 a1 vs a5GU10- Fleming, Sarahvs.GU10- Greenfiled, Jessica
 250654  Barratt El.  10:30 AM  5650 a9 vs a14GU10- Nettesheim, Benvs.GU10- Zabriskie, Jonathan
 250656  Barratt El.  11:30 AM  5651 a10 vs a13GU10- Nixon, Caseyvs.GU10- Weeks, Andy
 250657  Barratt El.  12:30 PM  5651 a6 vs a4GU10- Jenkins, Kristivs.GU10- Day, Tyler
 250658  Barratt El.  01:30 PM  5651 a3 vs a7GU10- Burningham, Stevenvs.GU10- Jensen, Douglas
 250659  Barratt El.  02:30 PM  5650 a2 vs a8GU10- Bitton, Blainevs.GU10- Lucas, Trevor

Bracket - Saturday, October 05, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome Team Away Team
 250660  Barratt El.  08:00 AM  5651 a7 vs a5GU10- Jensen, Douglasvs.GU10- Greenfiled, Jessica
 250663  Barratt El.  09:00 AM  5651 a8 vs a4GU10- Lucas, Trevorvs.GU10- Day, Tyler
 250662  Barratt El.  12:00 PM  5651 a10 vs a2GU10- Nixon, Caseyvs.GU10- Bitton, Blaine
 250665  Barratt El.  01:00 PM  5651 a9 vs a3GU10- Nettesheim, Benvs.GU10- Burningham, Steven
 250664  Barratt El.  04:00 PM  5651 a1 vs a6GU10- Fleming, Sarahvs.GU10- Jenkins, Kristi
 250661  Barratt El.  05:00 PM  5651 a11 vs a14GU10- Palmer, Jasonvs.GU10- Zabriskie, Jonathan
 250666  Barratt El.  05:00 PM  5650 a12 vs a13GU10- Vasefi, Keyvanvs.GU10- Weeks, Andy

Bracket - Saturday, October 12, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome Team Away Team
 250670  Barratt El.  08:30 AM  5651 a12 vs a2GU10- Vasefi, Keyvanvs.GU10- Bitton, Blaine
 250667  Barratt El.  09:30 AM  5651 a13 vs a14GU10- Weeks, Andyvs.GU10- Zabriskie, Jonathan
 250669  Barratt El.  10:30 AM  5651 a4 vs a10GU10- Day, Tylervs.GU10- Nixon, Casey
 250672  Barratt El.  11:30 AM  5651 a8 vs a6GU10- Lucas, Trevorvs.GU10- Jenkins, Kristi
 250671  Barratt El.  12:30 PM  5651 a3 vs a11GU10- Burningham, Stevenvs.GU10- Palmer, Jason
 250668  Barratt El.  01:45 PM  5651 a5 vs a9GU10- Greenfiled, Jessicavs.GU10- Nettesheim, Ben
 250673  Barratt El.  02:30 PM  5650 a7 vs a1GU10- Jensen, Douglasvs.GU10- Fleming, Sarah

Bracket - Saturday, October 26, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome Team Away Team
 250674  Barratt El.  08:30 AM  5651 a13 vs a3GU10- Weeks, Andyvs.GU10- Burningham, Steven
 250675  Barratt El.  09:30 AM  5651 a8 vs a1GU10- Lucas, Trevorvs.GU10- Fleming, Sarah
 250677  Barratt El.  11:30 AM  5651 a12 vs a4GU10- Vasefi, Keyvanvs.GU10- Day, Tyler
 250680  Barratt El.  11:30 AM  5650 a14 vs a2GU10- Zabriskie, Jonathanvs.GU10- Bitton, Blaine
 250678  Barratt El.  12:30 PM  5651 a10 vs a6GU10- Nixon, Caseyvs.GU10- Jenkins, Kristi
 250679  Barratt El.  01:30 PM  5651 a11 vs a5GU10- Palmer, Jasonvs.GU10- Greenfiled, Jessica
 250676  Barratt El.  02:30 PM  5650 a9 vs a7GU10- Nettesheim, Benvs.GU10- Jensen, Douglas






Affinity Sports Copyright 2019, Affinity Sports Inc, All Rights Reserved.
Terms of Use and Privacy Policy are applicable to this site.