Team Schedules - U9 Boys  
       


Winner of bracket based on total points after round robin play.

Bracket


ALL a b


Group -- a
a1 : BU09- Chinchilla, Alan
a2 : BU09- Brown, Jennifer
a3 : BU09- Challis, Christopher
a4 : BU09- Christensen, Derek
a5 : BU09- Dong, Jeff
a6 : BU09- Withers, Shane
a7 : BU09- Fellows
a8 : BU09- Sirrine,chad
a9 : BU09- Harrison, Jesse
a10 : BU09- Eggett, Shelley

Group -- b
b1 : BU09- Brown, Kevin
b2 : BU09- Jenkins, Joshua
b3 : BU09- Lemke, Jared
b4 : BU09- Mack, Gary
b5 : BU09- Marshall, Ben
b6 : BU09- Miller, Camron
b7 : BU09- Moir, Val
b8 : BU09- Palmer, Konan
b9 : BU09- Dye, Kadee
b10 : BU09- Hulet, Steve
b11 : BU09- Linford, Matthew
b12 : BU09- Sparti

Bracket - Saturday, September 07, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome Team Away Team
 250195  Forbes  08:30 AM  5740 a4 vs a6BU09- Christensen, Derekvs.BU09- Withers, Shane
 250230  Alpine Elem.  08:30 AM  5659 b7 vs b8BU09- Moir, Valvs.BU09- Palmer, Konan
 250197  Alpine Elem.  09:30 AM  5659 a8 vs a9BU09- Sirrine,chadvs.BU09- Harrison, Jesse
 250232  Forbes  09:30 AM  5740 b4 vs b11BU09- Mack, Garyvs.BU09- Linford, Matthew
 250198  Alpine Elem.  10:30 AM  5659 a1 vs a5BU09- Chinchilla, Alanvs.BU09- Dong, Jeff
 250231  Forbes  10:30 AM  5740 b3 vs b12BU09- Lemke, Jaredvs.BU09- Sparti
 250196  Forbes  11:30 AM  5740 a3 vs a7BU09- Challis, Christophervs.BU09- Fellows
 250233  Alpine Elem.  11:30 AM  5659 b5 vs b10BU09- Marshall, Benvs.BU09- Hulet, Steve
 250199  Forbes  12:30 PM  5740 a2 vs a10BU09- Brown, Jennifervs.BU09- Eggett, Shelley
 250234  Alpine Elem.  12:30 PM  5659 b1 vs b2BU09- Brown, Kevinvs.BU09- Jenkins, Joshua
 250235  Forbes  01:30 PM  5740 b6 vs b9BU09- Miller, Camronvs.BU09- Dye, Kadee

Bracket - Saturday, September 14, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome Team Away Team
 250200  Forbes  08:30 AM  5740 a10 vs a3BU09- Eggett, Shelleyvs.BU09- Challis, Christopher
 250236  Alpine Elem.  08:30 AM  5659 b11 vs b6BU09- Linford, Matthewvs.BU09- Miller, Camron
 250201  Forbes  09:30 AM  5740 a6 vs a2BU09- Withers, Shanevs.BU09- Brown, Jennifer
 250238  Alpine Elem.  09:30 AM  5659 b2 vs b4BU09- Jenkins, Joshuavs.BU09- Mack, Gary
 250202  Forbes  10:30 AM  5740 a7 vs a1BU09- Fellowsvs.BU09- Chinchilla, Alan
 250237  Alpine Elem.  10:30 AM  5659 b1 vs b3BU09- Brown, Kevinvs.BU09- Lemke, Jared
 250203  Forbes  11:30 AM  5740 a9 vs a5BU09- Harrison, Jessevs.BU09- Dong, Jeff
 250240  Alpine Elem.  11:30 AM  5659 b8 vs b9BU09- Palmer, Konanvs.BU09- Dye, Kadee
 250204  Forbes  12:30 PM  5740 a4 vs a8BU09- Christensen, Derekvs.BU09- Sirrine,chad
 250239  Alpine Elem.  12:30 PM  5659 b12 vs b5BU09- Spartivs.BU09- Marshall, Ben
 250241  Forbes  01:30 PM  5740 b10 vs b7BU09- Hulet, Stevevs.BU09- Moir, Val

Bracket - Saturday, September 21, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome Team Away Team
 250205  Forbes  08:30 AM  5740 a8 vs a2BU09- Sirrine,chadvs.BU09- Brown, Jennifer
 250242  Alpine Elem.  08:30 AM  5659 b6 vs b2BU09- Miller, Camronvs.BU09- Jenkins, Joshua
 250206  Forbes  09:30 AM  5740 a6 vs a9BU09- Withers, Shanevs.BU09- Harrison, Jesse
 250243  Alpine Elem.  09:30 AM  5659 b9 vs b10BU09- Dye, Kadeevs.BU09- Hulet, Steve
 250207  Forbes  10:30 AM  5740 a1 vs a3BU09- Chinchilla, Alanvs.BU09- Challis, Christopher
 250244  Alpine Elem.  10:30 AM  5659 b7 vs b12BU09- Moir, Valvs.BU09- Sparti
 250208  Forbes  11:30 AM  5740 a4 vs a10BU09- Christensen, Derekvs.BU09- Eggett, Shelley
 250245  Alpine Elem.  11:30 AM  5659 b4 vs b1BU09- Mack, Garyvs.BU09- Brown, Kevin
 250246  Alpine Elem.  12:30 PM  5659 b5 vs b3BU09- Marshall, Benvs.BU09- Lemke, Jared
 250209  Forbes  01:30 PM  5740 a5 vs a7BU09- Dong, Jeffvs.BU09- Fellows
 250247  Forbes  02:30 PM  5740 b8 vs b11BU09- Palmer, Konanvs.BU09- Linford, Matthew

Bracket - Saturday, September 28, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome Team Away Team
 250210  Forbes  08:30 AM  5740 a7 vs a9BU09- Fellowsvs.BU09- Harrison, Jesse
 250248  Alpine Elem.  08:30 AM  5659 b1 vs b5BU09- Brown, Kevinvs.BU09- Marshall, Ben
 250212  Alpine Elem.  09:30 AM  5659 a4 vs a2BU09- Christensen, Derekvs.BU09- Brown, Jennifer
 250211  Forbes  09:30 AM  5740 a8 vs a1BU09- Sirrine,chadvs.BU09- Chinchilla, Alan
 250249  Forbes  10:30 AM  5740 b2 vs b8BU09- Jenkins, Joshuavs.BU09- Palmer, Konan
 250250  Alpine Elem.  10:30 AM  5659 b3 vs b7BU09- Lemke, Jaredvs.BU09- Moir, Val
 250213  Forbes  11:30 AM  5740 a10 vs a5BU09- Eggett, Shelleyvs.BU09- Dong, Jeff
 250251  Alpine Elem.  11:30 AM  5659 b6 vs b4BU09- Miller, Camronvs.BU09- Mack, Gary
 250214  Forbes  12:30 PM  5740 a6 vs a3BU09- Withers, Shanevs.BU09- Challis, Christopher
 250252  Alpine Elem.  12:30 PM  5659 b9 vs b12BU09- Dye, Kadeevs.BU09- Sparti
 250253  Forbes  01:30 PM  5740 b10 vs b11BU09- Hulet, Stevevs.BU09- Linford, Matthew

Bracket - Saturday, October 05, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome Team Away Team
 250215  Forbes  08:00 AM  5740 a3 vs a5BU09- Challis, Christophervs.BU09- Dong, Jeff
 250254  Alpine Elem.  08:00 AM  5659 b7 vs b5BU09- Moir, Valvs.BU09- Marshall, Ben
 250218  Forbes  09:00 AM  5740 a6 vs a8BU09- Withers, Shanevs.BU09- Sirrine,chad
 250255  Alpine Elem.  09:00 AM  5659 b6 vs b1BU09- Miller, Camronvs.BU09- Brown, Kevin
 250217  Forbes  10:00 AM  5740 a2 vs a9BU09- Brown, Jennifervs.BU09- Harrison, Jesse
 250216  Forbes  11:00 AM  5740 a7 vs a10BU09- Fellowsvs.BU09- Eggett, Shelley
 250219  Forbes  12:00 PM  5740 a4 vs a1BU09- Christensen, Derekvs.BU09- Chinchilla, Alan
 250257  Alpine Elem.  12:00 PM  5659 b10 vs b2BU09- Hulet, Stevevs.BU09- Jenkins, Joshua
 250259  Forbes  01:00 PM  5740 b11 vs b12BU09- Linford, Matthewvs.BU09- Sparti
 250258  Alpine Elem.  02:00 PM  5659 b9 vs b3BU09- Dye, Kadeevs.BU09- Lemke, Jared
 250256  Alpine Elem.  05:00 PM  5659 b8 vs b4BU09- Palmer, Konanvs.BU09- Mack, Gary

Bracket - Saturday, October 12, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome Team Away Team
 250220  Forbes  08:30 AM  5740 a1 vs a6BU09- Chinchilla, Alanvs.BU09- Withers, Shane
 250263  Alpine Elem.  08:30 AM  5659 b4 vs b10BU09- Mack, Garyvs.BU09- Hulet, Steve
 250222  Alpine Elem.  09:30 AM  5659 a2 vs a5BU09- Brown, Jennifervs.BU09- Dong, Jeff
 250261  Forbes  09:30 AM  5740 b12 vs b2BU09- Spartivs.BU09- Jenkins, Joshua
 250221  Forbes  10:30 AM  5740 a7 vs a4BU09- Fellowsvs.BU09- Christensen, Derek
 250264  Alpine Elem.  10:30 AM  5659 b7 vs b1BU09- Moir, Valvs.BU09- Brown, Kevin
 250223  Forbes  11:30 AM  5740 a8 vs a10BU09- Sirrine,chadvs.BU09- Eggett, Shelley
 250262  Alpine Elem.  11:30 AM  5659 b11 vs b3BU09- Linford, Matthewvs.BU09- Lemke, Jared
 250224  Forbes  12:30 PM  5740 a3 vs a9BU09- Challis, Christophervs.BU09- Harrison, Jesse
 250260  Alpine Elem.  12:30 PM  5659 b8 vs b6BU09- Palmer, Konanvs.BU09- Miller, Camron
 250265  Forbes  01:30 PM  5740 b5 vs b9BU09- Marshall, Benvs.BU09- Dye, Kadee

Bracket - Saturday, October 26, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome Team Away Team
 250225  Forbes  08:30 AM  5740 a9 vs a1BU09- Harrison, Jessevs.BU09- Chinchilla, Alan
 250266  Alpine Elem.  08:30 AM  5659 b1 vs b8BU09- Brown, Kevinvs.BU09- Palmer, Konan
 250227  Forbes  09:30 AM  5740 a7 vs a8BU09- Fellowsvs.BU09- Sirrine,chad
 250267  Alpine Elem.  09:30 AM  5659 b2 vs b3BU09- Jenkins, Joshuavs.BU09- Lemke, Jared
 250226  Forbes  10:30 AM  5740 a2 vs a3BU09- Brown, Jennifervs.BU09- Challis, Christopher
 250268  Alpine Elem.  10:30 AM  5659 b11 vs b5BU09- Linford, Matthewvs.BU09- Marshall, Ben
 250228  Forbes  11:30 AM  5740 a6 vs a10BU09- Withers, Shanevs.BU09- Eggett, Shelley
 250269  Alpine Elem.  11:30 AM  5659 b9 vs b7BU09- Dye, Kadeevs.BU09- Moir, Val
 250229  Forbes  12:30 PM  5740 a5 vs a4BU09- Dong, Jeffvs.BU09- Christensen, Derek
 250270  Alpine Elem.  12:30 PM  5659 b10 vs b6BU09- Hulet, Stevevs.BU09- Miller, Camron
 250271  Forbes  01:30 PM  5740 b12 vs b4BU09- Spartivs.BU09- Mack, Gary






Affinity Sports Copyright 2019, Affinity Sports Inc, All Rights Reserved.
Terms of Use and Privacy Policy are applicable to this site.