Team Schedules - 10 Boys Gold
       


Winner of bracket based on total points after round robin play.

Bracket


ALL A


  Tie Breaker
Group -- A Win, Loss, Tie  1  2  3  4  5  6  7  8  Total
Points
Goal DiffGoals AgainstGoals ForShut Outs
A2 : SU SURF B10 WHITE DD W-3   L-0   T-233131   11 10  8  17  1 
A6 : Fire FC 10B SS W-3   L-0   T-0333     9 10  1  11  2 
A1 : 7 Elite Academy 10B South W-2   L-1   T-13301    7 6  8  13  1 
A7 : United FC Black 10 W-1   L-3   T-2310100  5 -7  21  10  0 
A3 : Ignite FC 10B Orange W-1   L-2   T-0003     3 -6  18  2  1 
A4 : Ignite FC 11B Orange W-0   L-2   T-1001     1 -5  13  7  0 
A5 : 7 Elite Academy 10B South Red W-0   L-2   T-000      0 -8  13  1  0 

Bracket - Saturday, August 21, 2021
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 136591  Bicentennial Park  08:00 AM  14 A2 vs A4SU SURF B10 WHITE DD 6 vs.Ignite FC 11B Orange1
 136588  Little Valley Park  02:00 PM  5B A5 vs A67 Elite Academy 10B South Red 0 vs.Fire FC 10B SS5
 136608  Little Valley Park  05:00 PM  5A A7 vs A4United FC Black 10 3 vs.Ignite FC 11B Orange2

Bracket - Wednesday, August 25, 2021
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 136587  Little Valley Park  05:00 PM  2B A4 vs A7Ignite FC 11B Orange 4 vs.United FC Black 104
 136596  Little Valley Park  08:00 PM  2B A1 vs A57 Elite Academy 10B South 8 vs.7 Elite Academy 10B South Red1

Bracket - Saturday, August 28, 2021
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 136611  Little Valley Park  05:00 PM  5A A7 vs A6United FC Black 10 1 vs.Fire FC 10B SS3
 136599  Bicentennial Park  06:30 PM  11 A2 vs A3SU SURF B10 WHITE DD 4 vs.Ignite FC 10B Orange0

Bracket - Saturday, September 11, 2021
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 136605  CNES  12:30 PM  2 A2 vs A7SU SURF B10 WHITE DD 2 vs.United FC Black 102
 136589  Christensen Park  03:30 PM  3 A3 vs A1Ignite FC 10B Orange 0 vs.7 Elite Academy 10B South14

Bracket - Saturday, September 18, 2021
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 136590  Christensen Park  08:00 AM  3 A6 vs A7Fire FC 10B SS 8 vs.United FC Black 100
 136607  Bicentennial Park  09:30 AM  11 A2 vs A1SU SURF B10 WHITE DD 4 vs.7 Elite Academy 10B South2

Bracket - Saturday, September 25, 2021
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 136586  SCMS Football Field  08:00 AM  1 A1 vs A27 Elite Academy 10B South 3 vs.SU SURF B10 WHITE DD3
 136595  SCMS Football Field  12:30 PM  1 A7 vs A3United FC Black 10 0 vs.Ignite FC 10B Orange2

Bracket - Saturday, October 02, 2021
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 136593  SCMS Football Field  11:00 AM  1 A1 vs A47 Elite Academy 10B South   vs.Ignite FC 11B Orange 
 136594  Christensen Park  12:30 PM  3 A6 vs A2Fire FC 10B SS   vs.SU SURF B10 WHITE DD 
 136600  Washington Fields Inter  02:00 PM  3 A5 vs A77 Elite Academy 10B South Red   vs.United FC Black 10 

Bracket - Saturday, October 09, 2021
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 136597  Christensen Park  02:00 PM  3 A4 vs A6Ignite FC 11B Orange   vs.Fire FC 10B SS 
 136610  SCMS Football Field  05:00 PM  1 A1 vs A37 Elite Academy 10B South   vs.Ignite FC 10B Orange 

Bracket - Wednesday, October 13, 2021
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 136598  Little Valley Park  05:00 PM  2B A6 vs A1Fire FC 10B SS   vs.7 Elite Academy 10B South 
 136601  Little Valley Park  06:30 PM  1B A5 vs A27 Elite Academy 10B South Red   vs.SU SURF B10 WHITE DD 

Bracket - Monday, October 18, 2021
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 136602  Little Valley Park  06:30 PM  2B A7 vs A1United FC Black 10   vs.7 Elite Academy 10B South 
 136603  Little Valley Park  08:00 PM  2B A3 vs A4Ignite FC 10B Orange   vs.Ignite FC 11B Orange 

Bracket - Wednesday, October 20, 2021
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 136609  Little Valley Park  05:00 PM  1B A6 vs A5Fire FC 10B SS   vs.7 Elite Academy 10B South Red 

Bracket - Monday, October 25, 2021
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 136604  Little Valley Park  05:00 PM  1B A3 vs A6Ignite FC 10B Orange   vs.Fire FC 10B SS 
 136606  Little Valley Park  08:00 PM  1B A4 vs A5Ignite FC 11B Orange   vs.7 Elite Academy 10B South Red 

Bracket - Saturday, October 30, 2021
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 136613  Little Valley Park  08:00 AM  5B A3 vs A5Ignite FC 10B Orange   vs.7 Elite Academy 10B South Red 
 136612  Little Valley Park  12:30 PM  5B A4 vs A2Ignite FC 11B Orange   vs.SU SURF B10 WHITE DD