2018 Fall SCL, IRL, X-League
Team Schedules - Girls 13U Division 3
Subscribe to Flight iCal
**Flight iCal contains ENTIRE FLIGHT schedule. To subscribe to Team iCal, click team to open the Team schedule, then subscribe to Team iCal**
iPhone or Outlook:
Click to Subscribe to your Flight Schedule
Android Device using Google Calendar:
Add by URL in Google Calendar, URL is:
http://uysa.affinitysoccer.com/tour/public/info/ischedule.aspx?flightguid=4A9014DC-1D94-4822-BE82-52D461F39FF1&tournamentguid=0F61B10F-2642-48B1-8697-797ADC29BC8E&gametimezone=xxxxxxxx
xxxxxxxx is game's time zone. Please replace xxxxxxxx with one of these ( eastern, central, mountain, pacific, hawaii ).
Click here for detail
     

Bracket      


ALL A      




Winner of bracket based on total points after round robin play.
   Tie Breaker Cards
Club
Info
Group -- A 1  2  3  4  5  6  7  8  Points Ded Total
Points
Goal DiffGoals AgainstGoals ForShut Outs
Ylw

Red
Points Detail
 A6 : AJAX JOGA FC-G06-P133333033-021 17  7  21  3  0 0
 A2 : Cottonwood FC 06 Red JW33113333-020 15  5  20  4  1 0
 A9 : Utah Valley United Premier 06G (EL)03033310-013 7  6  13  4  0 0
 A3 : Murray S.C. Black JT13010033-011 3  14  15  1  0 0
 A7 : Utah Surf 06 SY01333000-010 0  13  13  2  0 0
 A8 : Blue Knights 06 (WS)11311010-08 -3  8  5  0  0 0
 A4 : Utah Storm 06 - Arnold00100133-08 -9  17  7  2  0 0
 A1 : Razzia 06G Blitz10130003-08 -7  19  11  1  0 0
 A5 : Rampage 06 NS01000000-01 -23  31  4  0  0 1

Bracket - Friday, August 24, 2018
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 510469  Roy West Park  06:00 PM  4110 A5 vs A6Rampage 06 NS 1 vs.AJAX JOGA FC-G06-P19

Bracket - Saturday, August 25, 2018
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 510436  Smith Fields  12:30 PM  3060 A6 vs A7AJAX JOGA FC-G06-P1 2 vs.Utah Surf 06 SY1
 510439  Germania park  01:00 PM  1050 A3 vs A1Murray S.C. Black JT 2 vs.Razzia 06G Blitz2
 510468  Butler M.S.  03:30 PM  SoEa A2 vs A9Cottonwood FC 06 Red JW 3 vs.Utah Valley United Premier 06G (EL)1

Bracket - Monday, August 27, 2018
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 510437  Mapleton Elementary  06:00 PM  5038 A4 vs A9Utah Storm 06 - Arnold 0 vs.Utah Valley United Premier 06G (EL)5

Bracket - Wednesday, August 29, 2018
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 510438  Roy West Park  05:30 PM  4110 A5 vs A8Rampage 06 NS 1 vs.Blue Knights 06 (WS)1

Bracket - Saturday, September 08, 2018
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 510440  Smith Fields  12:30 PM  3060 A6 vs A9AJAX JOGA FC-G06-P1 1 vs.Utah Valley United Premier 06G (EL)0
 510442  Mountain Ridge Jr High  12:30 PM  5045 A7 vs A8Utah Surf 06 SY 1 vs.Blue Knights 06 (WS)1
 510441  Butler M.S.  03:20 PM  SoWe A2 vs A4Cottonwood FC 06 Red JW 2 vs.Utah Storm 06 - Arnold0

Bracket - Monday, September 10, 2018
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 510462  West Jordan Complex  05:30 PM  F A1 vs A8Razzia 06G Blitz 1 vs.Blue Knights 06 (WS)2
 510445  Roy West Park  05:30 PM  4109 A5 vs A3Rampage 06 NS 2 vs.Murray S.C. Black JT6

Bracket - Thursday, September 20, 2018
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 510443  West Jordan Complex  05:30 PM  F A1 vs A4Razzia 06G Blitz 1 vs.Utah Storm 06 - Arnold1

Bracket - Saturday, September 22, 2018
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 510449  Crescent MS  12:10 PM  3023 A8 vs A2Blue Knights 06 (WS) 1 vs.Cottonwood FC 06 Red JW1
 510447  West Jordan Complex  12:30 PM  F A1 vs A5Razzia 06G Blitz 3 vs.Rampage 06 NS0
 510454  Lakeside Sports Complex  02:30 PM  5124 A9 vs A3Utah Valley United Premier 06G (EL) 3 vs.Murray S.C. Black JT0
 510450  Spanish Fork Sports Park  06:40 PM  5662 A4 vs A6Utah Storm 06 - Arnold 2 vs.AJAX JOGA FC-G06-P16

Bracket - Friday, September 28, 2018
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 510467  Mapleton Elementary  06:00 PM  5038 A4 vs A7Utah Storm 06 - Arnold 0 vs.Utah Surf 06 SY3

Bracket - Saturday, September 29, 2018
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 510453  Smith Fields  12:30 PM  3060 A6 vs A1AJAX JOGA FC-G06-P1 5 vs.Razzia 06G Blitz0
 510451  Mountain Ridge Jr High  03:30 PM  5045 A7 vs A5Utah Surf 06 SY 3 vs.Rampage 06 NS0
 510457  Butler M.S.  04:40 PM  SoEa A2 vs A3Cottonwood FC 06 Red JW 2 vs.Murray S.C. Black JT2

Bracket - Monday, October 01, 2018
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 510446  Smith Fields  05:00 PM  3060 A6 vs A2AJAX JOGA FC-G06-P1 1 vs.Cottonwood FC 06 Red JW2
 510452  Bellview Elem.  05:30 PM  3011 A8 vs A4Blue Knights 06 (WS) 0 vs.Utah Storm 06 - Arnold0

Bracket - Thursday, October 04, 2018
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 510471  West Jordan Complex  05:30 PM  F A1 vs A2Razzia 06G Blitz 0 vs.Cottonwood FC 06 Red JW4
 510455  Lakeside Sports Complex  05:30 PM  5124 A9 vs A5Utah Valley United Premier 06G (EL) 3 vs.Rampage 06 NS0

Bracket - Saturday, October 06, 2018
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 510459  Germania park  12:30 PM  1050 A3 vs A4Murray S.C. Black JT 0 vs.Utah Storm 06 - Arnold1
 510458  Bellview Elem.  01:30 PM  3011 A8 vs A6Blue Knights 06 (WS) 0 vs.AJAX JOGA FC-G06-P12

Bracket - Friday, October 12, 2018
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 510456  Smooth Canyon  05:30 PM  5179 A7 vs A1Utah Surf 06 SY 4 vs.Razzia 06G Blitz2

Bracket - Saturday, October 13, 2018
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 510466  Germania park  12:30 PM  1050 A3 vs A6Murray S.C. Black JT 1 vs.AJAX JOGA FC-G06-P13
 510460  Lakeside Sports Complex  04:30 PM  5124 A9 vs A7Utah Valley United Premier 06G (EL) 1 vs.Utah Surf 06 SY0

Bracket - Monday, October 15, 2018
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 510461  Roy West Park  05:30 PM  4110 A5 vs A2Rampage 06 NS 0 vs.Cottonwood FC 06 Red JW3

Bracket - Wednesday, October 17, 2018
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 510444  Crescent MS  05:30 PM  3022 A8 vs A9Blue Knights 06 (WS) 0 vs.Utah Valley United Premier 06G (EL)0

Bracket - Tuesday, October 23, 2018
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 510463  Mapleton Elementary  05:30 PM  5038 A4 vs A5Utah Storm 06 - Arnold 3 vs.Rampage 06 NS0
 510464  Lakeside Sports Complex  05:30 PM  5128 A9 vs A1Utah Valley United Premier 06G (EL) 1 vs.Razzia 06G Blitz2

Bracket - Saturday, October 27, 2018
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 510470  Germania park  12:30 PM  1050 A3 vs A8Murray S.C. Black JT 2 vs.Blue Knights 06 (WS)0
 510465  Butler M.S.  02:00 PM  SoEa A2 vs A7Cottonwood FC 06 Red JW 3 vs.Utah Surf 06 SY0

Bracket - Saturday, November 03, 2018
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 510448  Mountain Ridge Jr High  02:30 PM  5045 A7 vs A3Utah Surf 06 SY 1 vs.Murray S.C. Black JT4






Affinity Sports Copyright 2018, Affinity Sports Inc, All Rights Reserved.
Terms of Use and Privacy Policy are applicable to this site.