Team Schedules - Girls 15U Division 1
       


Winner of bracket based on total points after round robin play.

Bracket


ALL A


   Tie Breaker Cards
Club
Info
Group -- A 1  2  3  4  5  6  7  8  9  Total
Points
Goal DiffGoals AgainstGoals ForShut Outs
Ylw

Red
Points Detail
 A5 : La Roca-C Theurer33333130019 14  9  23  4  0 0
 A10 : La Roca - I. Gurrero03331311318 8  12  20  3  0 0
 A7 : Utah Valley United Premier 05G (SC)31033013317 8  14  22  2  0 0
 A4 : SWAT 05G - JR (L30)10133131316 6  10  16  0  0 0
 A8 : BE United 05 BB03300311314 5  14  17  1  3 0
 A9 : Shooters SC 05 Premier (DK)01030133314 4  18  21  1  0 0
 A3 : Utah Surf Davis 05 LP31301003011 2  16  17  1  1 0
 A1 : UAFC Premier - BB 05G30010300310 -2  15  13  2  2 0
 A2 : Avalanche 05 White CV0100030004 -21  36  8  1  0 0
 A6 : Wasatch SC 05G - JM0100000102 -24  34  5  0  1 0

Bracket - Saturday, September 07, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 261067  RAC  09:00 AM  5 A5 vs A6La Roca-C Theurer 6 vs.Wasatch SC 05G - JM0

Bracket - Wednesday, September 11, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 261057  Blackhawk  05:00 PM  7003 A2 vs A5Avalanche 05 White CV 2 vs.La Roca-C Theurer4

Bracket - Saturday, September 14, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 261033  RAC  03:00 PM  10 A10 vs A5La Roca - I. Gurrero 0 vs.La Roca-C Theurer4

Bracket - Wednesday, September 18, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 261037  Angel Street Complex  05:30 PM  2 A6 vs A2Wasatch SC 05G - JM 1 vs.Avalanche 05 White CV1

Bracket - Saturday, September 21, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 261056  RAC  09:00 AM  4 A10 vs A6La Roca - I. Gurrero 4 vs.Wasatch SC 05G - JM0
 261028  RAC  05:00 PM  4 A5 vs A8La Roca-C Theurer 3 vs.BE United 05 BB1

Bracket - Tuesday, September 24, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 261051  Centennial Park (Perry)  05:30 PM  7111 A8 vs A6BE United 05 BB 4 vs.Wasatch SC 05G - JM1

Bracket - Thursday, September 26, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 261043  Centennial Park (Perry)  05:30 PM  7111 A8 vs A2BE United 05 BB 4 vs.Avalanche 05 White CV3

Bracket - Saturday, September 28, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 261047  RAC  03:00 PM  5 A10 vs A2La Roca - I. Gurrero 7 vs.Avalanche 05 White CV0

Bracket - Monday, September 30, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 261064  RAC  07:30 PM  4 A10 vs A8La Roca - I. Gurrero 2 vs.BE United 05 BB0

Bracket - Saturday, October 05, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 261070  Olympic Park  12:30 PM  West A1 vs A2UAFC Premier - BB 05G 5 vs.Avalanche 05 White CV0
 261065  Millcreek Jr High  12:45 PM  6026 A3 vs A8Utah Surf Davis 05 LP 2 vs.BE United 05 BB1
 261052  RAC  01:00 PM  14 A5 vs A9La Roca-C Theurer 2 vs.Shooters SC 05 Premier (DK)0

Bracket - Monday, October 07, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 261048  Salem Soccer Complex  05:15 PM  5319 A9 vs A3Shooters SC 05 Premier (DK) 3 vs.Utah Surf Davis 05 LP3
 261054  Lakeside Sports Complex  05:30 PM  5124 A7 vs A1Utah Valley United Premier 05G (SC) 3 vs.UAFC Premier - BB 05G2

Bracket - Tuesday, October 08, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 261062  Mountain View (N. OGDEN)  05:30 PM  4136 A4 vs A5SWAT 05G - JR (L30) 2 vs.La Roca-C Theurer2

Bracket - Wednesday, October 09, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 261063  Millcreek Jr High  05:00 PM  6026 A3 vs A6Utah Surf Davis 05 LP 7 vs.Wasatch SC 05G - JM1
 261035  Brigham City Sports Complex  05:30 PM  7130 A8 vs A9BE United 05 BB 6 vs.Shooters SC 05 Premier (DK)2

Bracket - Friday, October 11, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 261030  Blackhawk  05:00 PM  7003 A2 vs A4Avalanche 05 White CV 1 vs.SWAT 05G - JR (L30)0

Bracket - Saturday, October 12, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 261060  G Hillman Recreation Complex  10:30 AM  5880 A9 vs A1Shooters SC 05 Premier (DK) 4 vs.UAFC Premier - BB 05G0
 261031  Lakeside Sports Complex  04:30 PM  5124 A7 vs A8Utah Valley United Premier 05G (SC) 1 vs.BE United 05 BB1
 261053  RAC  05:00 PM  14 A10 vs A4La Roca - I. Gurrero 1 vs.SWAT 05G - JR (L30)1
 261036  RAC  05:00 PM  7 A5 vs A3La Roca-C Theurer 2 vs.Utah Surf Davis 05 LP0

Bracket - Monday, October 14, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 261034  Olympic Park  05:30 PM  West A1 vs A3UAFC Premier - BB 05G 1 vs.Utah Surf Davis 05 LP1

Bracket - Wednesday, October 16, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 261069  Olympic Park  05:30 PM  East A1 vs A10UAFC Premier - BB 05G 1 vs.La Roca - I. Gurrero2
 261027  Mountain View (N. OGDEN)  05:30 PM  4136 A4 vs A9SWAT 05G - JR (L30) 4 vs.Shooters SC 05 Premier (DK)2

Bracket - Monday, October 21, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 261040  Salem Soccer Complex  05:15 PM  5319 A9 vs A10Shooters SC 05 Premier (DK) 0 vs.La Roca - I. Gurrero0

Bracket - Tuesday, October 22, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 261066  Mountain View (N. OGDEN)  05:30 PM  4136 A4 vs A7SWAT 05G - JR (L30) 3 vs.Utah Valley United Premier 05G (SC)1
 261046  Angel Street Complex  05:30 PM  1 A6 vs A1Wasatch SC 05G - JM 0 vs.UAFC Premier - BB 05G2

Bracket - Thursday, October 24, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 261044  Millcreek Jr High  05:15 PM  6026 A3 vs A7Utah Surf Davis 05 LP 1 vs.Utah Valley United Premier 05G (SC)2
 261045  Brigham City Sports Complex  07:00 PM  7130 A8 vs A4BE United 05 BB 0 vs.SWAT 05G - JR (L30)0

Bracket - Saturday, October 26, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 261055  Millcreek Jr High  10:30 AM  6026 A3 vs A4Utah Surf Davis 05 LP 1 vs.SWAT 05G - JR (L30)3
 261032  G Hillman Recreation Complex  01:00 PM  5880 A9 vs A6Shooters SC 05 Premier (DK) 4 vs.Wasatch SC 05G - JM1
 261061  Blackhawk  04:00 PM  7003 A2 vs A7Avalanche 05 White CV 0 vs.Utah Valley United Premier 05G (SC)6
 261059  Olympic Park  05:00 PM  East A1 vs A8UAFC Premier - BB 05G 0 vs.BE United 05 BB2

Bracket - Monday, October 28, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 261058  Salem Soccer ComplexClosed!  05:00 PM  5319 A9 vs A7Shooters SC 05 Premier (DK) 2 vs.Utah Valley United Premier 05G (SC)1

Bracket - Tuesday, October 29, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 261041  Spence Eccles Complex  05:00 PM  1 A6 vs A4Wasatch SC 05G - JM 1 vs.SWAT 05G - JR (L30)1

Bracket - Wednesday, October 30, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 261039  Lakeside Sports Complex  05:00 PM  5128 A7 vs A10Utah Valley United Premier 05G (SC) 4 vs.La Roca - I. Gurrero4

Bracket - Friday, November 01, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 261050  Cedar Ridge ES  04:30 PM  7009 A2 vs A3Avalanche 05 White CV 0 vs.Utah Surf Davis 05 LP3
 261026  Angel Street Complex  05:00 PM  2 A6 vs A7Wasatch SC 05G - JM 0 vs.Utah Valley United Premier 05G (SC)5

Bracket - Saturday, November 02, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 261068  Cedar Ridge ES  12:30 PM  7009 A2 vs A9Avalanche 05 White CV 1 vs.Shooters SC 05 Premier (DK)6
 261029  Millcreek Jr High  04:15 PM  6026 A3 vs A10Utah Surf Davis 05 LP 2 vs.La Roca - I. Gurrero3
 261038  Mountain View (N. OGDEN)  04:30 PM  4136 A4 vs A1SWAT 05G - JR (L30) 2 vs.UAFC Premier - BB 05G1

Bracket - Monday, November 04, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 261049  Lakeside Sports Complex  04:30 PM  5128 A7 vs A5Utah Valley United Premier 05G (SC) 2 vs.La Roca-C Theurer1

Bracket - Thursday, November 07, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 261042  Olympic Park  04:00 PM  West A1 vs A5UAFC Premier - BB 05G 2 vs.La Roca-C Theurer1