Team Schedules - 05 Boys Gold
       


7 Elite Academy 05B South Red -- (0207-02SB14-0122)
Winner of bracket based on total points after round robin play.

Bracket


ALL A


Bracket - Wednesday, March 20, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 770133  Sullivan  08:30 PM  1 A4 vs A17 Elite Academy 05B South Red 0 vs.FCM SCORPIONS7

Bracket - Saturday, March 23, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 770148  Mesquite Regional Sports and Event Complex  08:00 AM  1 A1 vs A4FCM SCORPIONS 2 vs.7 Elite Academy 05B South Red3

Bracket - Monday, March 25, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 770136  Sullivan  08:30 PM  1 A6 vs A4Heat FC 06B KP 0 vs.7 Elite Academy 05B South Red4

Bracket - Wednesday, April 03, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 770139  Sullivan  05:00 PM  1 A3 vs A4Guerrero FC 05 2 vs.7 Elite Academy 05B South Red0

Bracket - Wednesday, April 10, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 770143  Sullivan  05:00 PM  2 A5 vs A4United FC Black 05 1 vs.7 Elite Academy 05B South Red3

Bracket - Saturday, April 20, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 770145  Sullivan  08:00 AM  1 A4 vs A27 Elite Academy 05B South Red 0 vs.Cima FC - B04 Purple MW4

Bracket - Saturday, April 27, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 770128  Sullivan  04:10 PM  1 A4 vs A57 Elite Academy 05B South Red 2 vs.United FC Black 051

Bracket - Wednesday, May 01, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 770151  Sullivan  08:30 PM  1 A4 vs A67 Elite Academy 05B South Red 2 vs.Heat FC 06B KP0

Bracket - Monday, May 06, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 770154  Sullivan  05:00 PM  1 A4 vs A37 Elite Academy 05B South Red 0 vs.Guerrero FC 054

Bracket - Wednesday, May 08, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 770130  Sullivan  08:30 PM  2 A2 vs A4Cima FC - B04 Purple MW 3 vs.7 Elite Academy 05B South Red0