Team Schedules - Girls 13U Division 1  
       


La Roca SF-RH -- (0436-07GG13-0069)
Winner of bracket based on total points after round robin play.

Bracket


ALL A


Bracket - Tuesday, August 21, 2018
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 510288  Legacy Events Center  05:30 PM  2026 A2 vs A11MetaSport FC 06G - PT (L30) 4 vs.La Roca SF-RH1

Bracket - Tuesday, August 28, 2018
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 510238  Legacy Events Center  05:30 PM  2022 A4 vs A11Avalanche 06 White North 4 vs.La Roca SF-RH3

Bracket - Saturday, September 08, 2018
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 510243  Spanish Fork Sports Park  11:30 AM  5662 A11 vs A6La Roca SF-RH 2 vs.L30 Lady Hawks G063

Bracket - Thursday, September 13, 2018
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 510249  Ellison Park  05:30 PM  5 A10 vs A11La Roca - TA 4 vs.La Roca SF-RH0

Bracket - Monday, September 24, 2018
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 510280  Spanish Fork Sports Park  07:00 PM  5661 A11 vs A1La Roca SF-RH 2 vs.UAFC - KC 06G10

Bracket - Saturday, September 29, 2018
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 510261  Crescent MS  03:20 PM  3023 A3 vs A11UCSC Olympique Montreux 06 1 vs.La Roca SF-RH0

Bracket - Tuesday, October 02, 2018
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 510271  Spanish Fork Sports Park  07:00 PM  5662 A11 vs A7La Roca SF-RH 0 vs.United Academy - JH1 G068

Bracket - Monday, October 08, 2018
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 510275  Timberline Jr. High  05:30 PM  1 A11 vs A9La Roca SF-RH 1 vs.SCSL En Fuego 06 Black2

Bracket - Saturday, October 13, 2018
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 510247  Palisade  02:30 PM  5331 A8 vs A11Utah Celtic FC 06 Green 2 vs.La Roca SF-RH2

Bracket - Wednesday, October 17, 2018
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 510267  Timberline Jr. High  05:30 PM  3 A11 vs A5La Roca SF-RH 0 vs.L30 Masia G068