Team Schedules - Boys 9U South B  
       


HVSC B11 Black Diamond -- (0527-01XB09-1239)
Winner of bracket based on total points after round robin play.

Bracket


ALL A


Bracket - Wednesday, August 22, 2018
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 512391  Lehi Jr. School  05:30 PM  5775 A4 vs A3UAFC - RE2 10B 4 vs.HVSC B11 Black Diamond1

Bracket - Saturday, August 25, 2018
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 512365  Cobblestone  04:00 PM  5680 A3 vs A6HVSC B11 Black Diamond 1 vs.La Roca S-JM Red0

Bracket - Friday, September 14, 2018
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 512379  Timberline Jr. High  05:30 PM  5 A6 vs A3La Roca S-JM Red 5 vs.HVSC B11 Black Diamond3

Bracket - Saturday, September 22, 2018
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 512374  Geneva Elementary  11:30 AM  5315 A2 vs A3Utah Rangers FC 11 Blue 0 vs.HVSC B11 Black Diamond2

Bracket - Wednesday, September 26, 2018
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 512371  Maple Ridge  06:30 PM  5845 A5 vs A3Utah Storm 11- Wolverton 0 vs.HVSC B11 Black Diamond7

Bracket - Saturday, September 29, 2018
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 512376  Cobblestone  10:30 AM  5680 A3 vs A4HVSC B11 Black Diamond 6 vs.UAFC - RE2 10B0

Bracket - Saturday, October 06, 2018
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 512381  Cobblestone  10:30 AM  5680 A3 vs A1HVSC B11 Black Diamond 8 vs.Utah Surf 10 DH4

Bracket - Wednesday, October 10, 2018
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 512386  Cobblestone  05:30 PM  5680 A3 vs A5HVSC B11 Black Diamond 8 vs.Utah Storm 11- Wolverton3

Bracket - Tuesday, October 23, 2018
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 512366  Mountain Ridge Jr High  05:30 PM  5053 A1 vs A3Utah Surf 10 DH 6 vs.HVSC B11 Black Diamond0

Bracket - Saturday, October 27, 2018
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 512389  Cobblestone  10:30 AM  5680 A3 vs A2HVSC B11 Black Diamond 12 vs.Utah Rangers FC 11 Blue0