Team Schedules - Girls 10U Metro C
       


Blue Knights G09 (TE) -- (0118-01XG10-1384)
Winner of bracket based on total points after round robin play.

Bracket


ALL A


Bracket - Monday, August 20, 2018
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 525497  Autumn Hills Park  05:30 PM  6 A3 vs A2Copper Mountain 09 MH 8 vs.Blue Knights G09 (TE)0

Bracket - Saturday, August 25, 2018
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 525488  Copperview ES  12:00 PM  3111 A2 vs A1Blue Knights G09 (TE) 5 vs.Sparta G09 HO4

Bracket - Monday, August 27, 2018
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 525500  Glendale MS  06:00 PM  4465 A5 vs A2UDA 09G 2 vs.Blue Knights G09 (TE)2

Bracket - Wednesday, September 05, 2018
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 525476  Copperview ES  06:30 PM  3107 A2 vs A4Blue Knights G09 (TE) 9 vs.Cottonwood FC 09 Red AC1

Bracket - Saturday, September 15, 2018
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 525477  Willow Creek Park, Park City  02:00 PM  1166 A6 vs A2Park City SC G09 Silver 0 vs.Blue Knights G09 (TE)2

Bracket - Monday, September 24, 2018
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 525482  Copperview ES  06:00 PM  3108 A2 vs A3Blue Knights G09 (TE) 0 vs.Copper Mountain 09 MH8

Bracket - Saturday, September 29, 2018
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 525485  Copperview ES  09:40 AM  3111 A2 vs A5Blue Knights G09 (TE) 6 vs.UDA 09G2

Bracket - Saturday, October 06, 2018
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 525501  Copperview ES  09:40 AM  3110 A1 vs A2Sparta G09 HO 4 vs.Blue Knights G09 (TE)9

Bracket - Saturday, October 13, 2018
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 525491  Butler M.S.  05:00 PM  Wes1 A4 vs A2Cottonwood FC 09 Red AC 0 vs.Blue Knights G09 (TE)0

Bracket - Thursday, October 25, 2018
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 525492  Copperview ES  05:30 PM  3107 A2 vs A6Blue Knights G09 (TE) 3 vs.Park City SC G09 Silver6