Team Schedules - Girls 10U Metro C
       


Cottonwood FC 09 Red AC -- (0131-01XG10-0031)
Winner of bracket based on total points after round robin play.

Bracket


ALL A


Bracket - Wednesday, August 29, 2018
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 525472  Copperview ES  06:30 PM  3108 A4 vs A5Cottonwood FC 09 Red AC 1 vs.UDA 09G3

Bracket - Wednesday, September 05, 2018
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 525476  Copperview ES  06:30 PM  3107 A2 vs A4Blue Knights G09 (TE) 9 vs.Cottonwood FC 09 Red AC1

Bracket - Saturday, September 08, 2018
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 525499  Butler M.S.  03:00 PM  Wes1 A4 vs A3Cottonwood FC 09 Red AC 0 vs.Copper Mountain 09 MH10

Bracket - Saturday, September 15, 2018
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 525478  Butler M.S.  02:00 PM  Wes2 A4 vs A1Cottonwood FC 09 Red AC 2 vs.Sparta G09 HO4

Bracket - Saturday, September 22, 2018
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 525480  Park City Sports Complex  03:00 PM  1124 A6 vs A4Park City SC G09 Silver 3 vs.Cottonwood FC 09 Red AC1

Bracket - Saturday, September 29, 2018
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 525484  Autumn Hills Park  04:00 PM  6 A3 vs A4Copper Mountain 09 MH 7 vs.Cottonwood FC 09 Red AC0

Bracket - Saturday, October 06, 2018
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 525486  Glendale MS  09:30 AM  4465 A5 vs A4UDA 09G 3 vs.Cottonwood FC 09 Red AC2

Bracket - Saturday, October 13, 2018
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 525491  Butler M.S.  05:00 PM  Wes1 A4 vs A2Cottonwood FC 09 Red AC 0 vs.Blue Knights G09 (TE)0

Bracket - Wednesday, October 24, 2018
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 525493  Copperview ES  05:30 PM  3107 A1 vs A4Sparta G09 HO 8 vs.Cottonwood FC 09 Red AC1

Bracket - Saturday, October 27, 2018
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 525495  Butler M.S.  05:00 PM  Wes1 A4 vs A6Cottonwood FC 09 Red AC 3 vs.Park City SC G09 Silver3