Team Schedules - Boys 16U Division 3  
       


Utah Valley United Premier 03B (RL) -- (0529-06CB16-8578)
Winner of bracket based on total points after round robin play.

Bracket


ALL A


Bracket - Saturday, August 25, 2018
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 507362  Jordan Ridge Park  10:50 AM  2034 A2 vs A4Utah Glory B03 Black LG 4 vs.Utah Valley United Premier 03B (RL)1

Bracket - Monday, August 27, 2018
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 507405  Lakeside Sports Complex  06:00 PM  5124 A4 vs A7Utah Valley United Premier 03B (RL) 3 vs.Utah Surf Davis 03 LP Blue2

Bracket - Saturday, September 08, 2018
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 507369  Elk Ridge (N Logan)  12:30 PM  7050 A1 vs A4Aggies FC 03 RO - NUU 2 vs.Utah Valley United Premier 03B (RL)1

Bracket - Saturday, September 22, 2018
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 507376  Lakeside Sports Complex  08:30 AM  5128 A4 vs A6Utah Valley United Premier 03B (RL) 5 vs.UAFC - KP 03B2

Bracket - Saturday, September 29, 2018
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 507377  Bennion Jr. High  08:30 AM  2001 A8 vs A4Razzia 03B Rage 0 vs.Utah Valley United Premier 03B (RL)2

Bracket - Saturday, October 06, 2018
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 507395  Healey Park  08:30 AM  5781 A3 vs A4UCSC Titans 03 2 vs.Utah Valley United Premier 03B (RL)3

Bracket - Thursday, October 11, 2018
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 507385  Lakeside Sports Complex  05:30 PM  5128 A4 vs A10Utah Valley United Premier 03B (RL) 2 vs.Shooters SC 03 Premier (CH)1

Bracket - Monday, October 15, 2018
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 507409  Lakeside Sports Complex  05:30 PM  5128 A4 vs A9Utah Valley United Premier 03B (RL) 6 vs.HVSC B03 Black3

Bracket - Thursday, October 25, 2018
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 507401  RAC  05:15 PM  5 A5 vs A4Elite FC 03B Black 2 vs.Utah Valley United Premier 03B (RL)2