Team Schedules - Girls 15U Division 3  
       


Utah Valley United Premier 04G (SC) -- (0529-06PG15-8512)
Winner of bracket based on total points after round robin play.

Bracket


ALL A


Bracket - Saturday, August 25, 2018
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 511865  Lakeside Sports Complex  02:30 PM  5124 A6 vs A7Utah Valley United Premier 04G (SC) 2 vs.SWAT 04G - GS (L30)2

Bracket - Saturday, September 08, 2018
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 511871  Aspen Elementary  10:30 AM  5006 A9 vs A6Northern Peaks KA 04 0 vs.Utah Valley United Premier 04G (SC)1

Bracket - Thursday, September 20, 2018
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 511902  Aspen Elementary  05:30 PM  5006 A3 vs A6UCSC Utah Stars 04 0 vs.Utah Valley United Premier 04G (SC)4

Bracket - Tuesday, October 02, 2018
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 511885  Lakeside Sports Complex  05:45 PM  5124 A6 vs A1Utah Valley United Premier 04G (SC) 4 vs.La Roca - DL1

Bracket - Tuesday, October 09, 2018
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 511890  Bonneville Jr. High  05:30 PM  3005 A8 vs A6Impact RT 1 vs.Utah Valley United Premier 04G (SC)10

Bracket - Saturday, October 27, 2018
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 511895  Sunnyside Park  12:30 PM  1148 A10 vs A6Ajax Joga FC-G04-A2 1 vs.Utah Valley United Premier 04G (SC)10

Bracket - Monday, October 29, 2018
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 511876  Lakeside Sports Complex  05:00 PM  5128 A6 vs A2Utah Valley United Premier 04G (SC) 2 vs.Celtic East 04 DJ1

Bracket - Saturday, November 03, 2018
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 511880  Lakeside Sports Complex  05:00 PM  5128 A6 vs A4Utah Valley United Premier 04G (SC) 3 vs.Shooters SC 04 Blue (BF)1

Bracket - Monday, November 05, 2018
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 511906  Galena Hills Park  05:00 PM  3048 A5 vs A6Ajax Joga FC-G04-P1 1 vs.Utah Valley United Premier 04G (SC)5