Team Schedules - Boys 12U South B  
       


Utah Surf '07 BW -- (0457-02XB12-0117)
Winner of bracket based on total points after round robin play.

Bracket


ALL A


Bracket - Monday, August 20, 2018
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 515732  Vista Heights Jr. High  05:30 PM  5674 A1 vs A10Utah Surf 07 TB 8 vs.Utah Surf 07 BW1

Bracket - Saturday, August 25, 2018
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 515691  Heber Valley Elem  02:20 PM  5022 A5 vs A10HVSC B07 Gold 0 vs.Utah Surf 07 BW4

Bracket - Saturday, September 08, 2018
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 515696  Deerfield Elementary  09:40 AM  5310 A10 vs A7Utah Surf 07 BW 6 vs.La Roca S-DM1

Bracket - Saturday, September 29, 2018
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 515711  Deerfield Elementary  08:30 AM  5310 A10 vs A2Utah Surf 07 BW 3 vs.Xolos 20070

Bracket - Wednesday, October 03, 2018
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 515741  Sertoma Park  05:30 PM  5082 A3 vs A10UAFC - LS 07B 3 vs.Utah Surf 07 BW4

Bracket - Thursday, October 04, 2018
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 515701  Spanish Fork Sports Park  05:30 PM  5665 A9 vs A10Nebo United 07 - PH 2 vs.Utah Surf 07 BW7

Bracket - Saturday, October 06, 2018
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 515718  Spanish Fork Sports Park  08:30 AM  5667 A4 vs A10Utah Storm 07 - Gause 3 vs.Utah Surf 07 BW0

Bracket - Wednesday, October 17, 2018
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 515729  Deerfield Elementary  05:30 PM  5310 A10 vs A8Utah Surf 07 BW 1 vs.Rangers East 07 MW2

Bracket - Tuesday, October 23, 2018
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 515705  Vista Heights Jr. High  05:30 PM  5674 A10 vs A11Utah Surf 07 BW 0 vs.All Stars 07B5

Bracket - Saturday, October 27, 2018
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 515722  Deerfield Elementary  11:30 AM  5310 A10 vs A6Utah Surf 07 BW 3 vs.Northern Peaks MT 072