Team Schedules - Boys 13U Metro B
       


Blue Knights 06 (PT) -- (0118-01CB13-1360)
Winner of bracket based on total points after round robin play.

Bracket


ALL A


Bracket - Saturday, August 25, 2018
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 516011  Stansbury HS  06:30 PM  2063 A4 vs A11Elite FC 06B Black 3 vs.Blue Knights 06 (PT)3

Bracket - Saturday, September 08, 2018
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 516016  Bellview Elem.  10:10 AM  3011 A11 vs A6Blue Knights 06 (PT) 2 vs.AYSO UNITED B06 - BLUE1

Bracket - Monday, September 10, 2018
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 516061  Fairmont Park  05:30 PM  1040 A2 vs A11Impact IG II 1 vs.Blue Knights 06 (PT)4

Bracket - Saturday, September 22, 2018
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 516022  11th Avenue Park  10:45 AM  East A10 vs A11MetaSport SLC 06B- CO (L30) 0 vs.Blue Knights 06 (PT)4

Bracket - Tuesday, September 25, 2018
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 516048  Crescent MS  05:30 PM  3023 A11 vs A9Blue Knights 06 (PT) 1 vs.Copper Mountain 06 SB2

Bracket - Saturday, September 29, 2018
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 516034  Riverside Elem WJ  01:00 PM  8737 A3 vs A11Comba FC 06B White 6 vs.Blue Knights 06 (PT)0

Bracket - Tuesday, October 02, 2018
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 516020  Rosecrest  05:30 PM  2059 A8 vs A11USA Elite 06B - JL 2 vs.Blue Knights 06 (PT)1

Bracket - Monday, October 08, 2018
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 516053  Bellview Elem.  05:30 PM  3011 A11 vs A1Blue Knights 06 (PT) 7 vs.UDA 06B Blue1

Bracket - Saturday, October 13, 2018
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 516040  Crescent MS  03:10 PM  3023 A11 vs A5Blue Knights 06 (PT) 0 vs.USA Elite 06B - SU2

Bracket - Monday, October 29, 2018
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 516044  Bellview Elem.  05:00 PM  3011 A11 vs A7Blue Knights 06 (PT) 3 vs.Utah United FC 06B Black1