Team Schedules - Girls 10U Metro A  
       


Elite FC 09G Black -- (0203-01XG10-7921)
Winner of bracket based on total points after round robin play.

Bracket


ALL A


Bracket - Wednesday, August 22, 2018
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 518102  Bonneville Jr. High  06:30 PM  3008 A2 vs A6Impact AP 3 vs.Elite FC 09G Black1

Bracket - Saturday, August 25, 2018
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 518083  Willow Creek Park, Park City  03:45 PM  1166 A3 vs A6Park City SC G09 Red 1 vs.Elite FC 09G Black1

Bracket - Wednesday, August 29, 2018
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 518105  Copperview ES  05:30 PM  3107 A4 vs A6Avalanche 09 Black 2 vs.Elite FC 09G Black9

Bracket - Wednesday, September 05, 2018
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 518108  Jordan Hills E.S.  06:00 PM  2046 A1 vs A6USA Premier 09G - BC 6 vs.Elite FC 09G Black2

Bracket - Saturday, September 08, 2018
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 518085  Riverside Elem WJ  05:40 PM  8737 A5 vs A6Comba FC 09G 1 vs.Elite FC 09G Black4

Bracket - Wednesday, September 12, 2018
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 518097  Benson Mill Park  06:00 PM  2121 A6 vs A3Elite FC 09G Black 3 vs.Park City SC G09 Red0

Bracket - Saturday, September 15, 2018
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 518087  Benson Mill Park  12:30 PM  2121 A6 vs A2Elite FC 09G Black 1 vs.Impact AP3

Bracket - Saturday, September 22, 2018
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 518090  Benson Mill Park  10:00 AM  2121 A6 vs A4Elite FC 09G Black 6 vs.Avalanche 09 Black0

Bracket - Saturday, September 29, 2018
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 518093  Benson Mill Park  01:00 PM  2121 A6 vs A1Elite FC 09G Black 1 vs.USA Premier 09G - BC7

Bracket - Tuesday, October 02, 2018
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 518100  Benson Mill Park  06:00 PM  2121 A6 vs A5Elite FC 09G Black 1 vs.Comba FC 09G2