Team Schedules - Girls 10U Metro A  
       


USA Premier 09G - BC -- (0202-01GG10-9411)
Winner of bracket based on total points after round robin play.

Bracket


ALL A


Bracket - Saturday, August 25, 2018
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 518098  Bonneville Jr. High  01:30 PM  3007 A2 vs A1Impact AP 1 vs.USA Premier 09G - BC6

Bracket - Wednesday, September 05, 2018
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 518108  Jordan Hills E.S.  06:00 PM  2046 A1 vs A6USA Premier 09G - BC 6 vs.Elite FC 09G Black2

Bracket - Saturday, September 08, 2018
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 518084  Jordan Hills E.S.  10:30 AM  2046 A1 vs A3USA Premier 09G - BC 9 vs.Park City SC G09 Red2

Bracket - Saturday, September 22, 2018
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 518091  Jordan Hills E.S.  11:30 AM  2046 A1 vs A5USA Premier 09G - BC 3 vs.Comba FC 09G0

Bracket - Saturday, September 29, 2018
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 518093  Benson Mill Park  01:00 PM  2121 A6 vs A1Elite FC 09G Black 1 vs.USA Premier 09G - BC7

Bracket - Monday, October 01, 2018
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 518088  Copperview ES  05:30 PM  3108 A4 vs A1Avalanche 09 Black 1 vs.USA Premier 09G - BC7

Bracket - Saturday, October 13, 2018
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 518099  Park City Sports Complex  11:15 AM  1124 A3 vs A1Park City SC G09 Red 1 vs.USA Premier 09G - BC1

Bracket - Tuesday, October 16, 2018
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 518111  Elk Meadows ES  05:30 PM  4766 A1 vs A2USA Premier 09G - BC 5 vs.Impact AP1

Bracket - Thursday, October 18, 2018
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 518106  Riverside Elem WJ  05:30 PM  8737 A5 vs A1Comba FC 09G 3 vs.USA Premier 09G - BC4

Bracket - Saturday, October 27, 2018
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 518103  Elk Meadows ES  11:30 AM  4766 A1 vs A4USA Premier 09G - BC 4 vs.Avalanche 09 Black0