Team Schedules - Girls 17U Provisionals  
       


HVSC Provisional GU17 -- (0527-01VG17-1246)
Winner of bracket based on total points after round robin play.

Bracket


ALL A


Bracket - Wednesday, September 05, 2018
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 625399  Lone Peak Park (sandy)  05:30 PM  3069 A2 vs A5Avalanche HSP 15 vs.HVSC Provisional GU170

Bracket - Saturday, September 08, 2018
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 625365  Rocky Mtn. Middle  04:30 PM  5077 A5 vs A10HVSC Provisional GU17 2 vs.Wasatch SC HSP 02G - SP4

Bracket - Saturday, September 29, 2018
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 625381  Smith Fields  04:00 PM  3060 A1 vs A5AJAX JOGA FC-GU17-HSP 7 vs.HVSC Provisional GU171

Bracket - Saturday, October 06, 2018
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 625413  Rocky Mtn. Middle  04:30 PM  5077 A5 vs A6HVSC Provisional GU17 0 vs.RAMPAGE MC HSP12

Bracket - Wednesday, October 10, 2018
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 625408  Rocky Mtn. Middle  05:30 PM  5077 A5 vs A4HVSC Provisional GU17 1 vs.HSP Copper Mountain 02 DP/ZN5

Bracket - Thursday, October 11, 2018
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 625374  Rocky Mtn. Middle  05:30 PM  5077 A5 vs A3HVSC Provisional GU17 3 vs.AYSO United G02 HSP1

Bracket - Tuesday, October 16, 2018
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 625389  Mountain Ridge Jr High  05:00 PM  5045 A9 vs A5Utah Surf BH HSP 9 vs.HVSC Provisional GU170

Bracket - Monday, October 22, 2018
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 625414  Rocky Mtn. Middle  05:00 PM  5077 A5 vs A8HVSC Provisional GU17 0 vs.Utah Glory Girls HSP Black G025

Bracket - Saturday, October 27, 2018
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 625386  Olympic Park  12:30 PM  West A7 vs A5UAFC - RE 02G Provisional 8 vs.HVSC Provisional GU171
 625397  West Lake High School  04:30 PM  5031 A11 vs A5Westlake HS Provisional 02G 9 vs.HVSC Provisional GU171