Team Schedules - Boys 12U Division 1  
       


Utah Surf '07 PC -- (0457-02XB12-0036)
Winner of bracket based on total points after round robin play.

Bracket


ALL A


Bracket - Saturday, August 25, 2018
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 502785  Deerfield Elementary  12:30 PM  5310 A3 vs A1Utah Surf 07 PC 3 vs.Wasatch SC 07B - MB1

Bracket - Saturday, September 08, 2018
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 502787  Alta Canyon  12:30 PM  3866 A5 vs A3Sparta B07 Premier KT 1 vs.Utah Surf 07 PC0

Bracket - Saturday, September 15, 2018
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 502793  DATC  09:40 AM  4012 A7 vs A3Wasatch SC 07B - TD 0 vs.Utah Surf 07 PC2

Bracket - Saturday, September 22, 2018
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 502800  Lakeside Sports Complex  08:30 AM  5125 A9 vs A3Utah Valley United Premier 07B (MH) 3 vs.Utah Surf 07 PC0

Bracket - Saturday, September 29, 2018
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 502804  Deerfield Elementary  09:40 AM  5310 A3 vs A11Utah Surf 07 PC 0 vs.L30 Utah United - DS B071

Bracket - Monday, October 01, 2018
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 502828  Deerfield Elementary  05:30 PM  5310 A3 vs A10Utah Surf 07 PC 2 vs.Impact NS3

Bracket - Saturday, October 06, 2018
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 502807  Deerfield Elementary  01:50 PM  5310 A3 vs A2Utah Surf 07 PC 7 vs.UDA 07B Blue2

Bracket - Saturday, October 13, 2018
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 502815  Deerfield Elementary  12:00 PM  5310 A3 vs A4Utah Surf 07 PC 2 vs.NUU - Cache Valley United 07B - JC2

Bracket - Monday, October 15, 2018
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 502822  East Sandy Elementary  05:30 PM  3428 A8 vs A3L30 Pirates B07 3 vs.Utah Surf 07 PC2

Bracket - Tuesday, October 30, 2018
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 502817  Legacy Events Center  05:30 PM  2024 A6 vs A3MetaSport FC 07B - PT (L30) 4 vs.Utah Surf 07 PC3