Team Schedules - Boys 12U Division 1  
       


L30 Pirates B07 -- (0430-01XB12-0667)
Winner of bracket based on total points after round robin play.

Bracket


ALL A


Bracket - Saturday, August 25, 2018
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 502779  DATC  08:30 AM  4012 A7 vs A8Wasatch SC 07B - TD 3 vs.L30 Pirates B072

Bracket - Saturday, September 08, 2018
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 502784  Southland Elementary  08:30 AM  2121 A8 vs A9L30 Pirates B07 4 vs.Utah Valley United Premier 07B (MH)1

Bracket - Saturday, September 15, 2018
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 502790  East Sandy Elementary  10:30 AM  3428 A8 vs A11L30 Pirates B07 3 vs.L30 Utah United - DS B074

Bracket - Monday, September 17, 2018
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 502816  Bonneville Jr. High  05:30 PM  3004 A10 vs A8Impact NS 10 vs.L30 Pirates B072

Bracket - Saturday, September 22, 2018
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 502795  Glendale MS  09:40 AM  4466 A2 vs A8UDA 07B Blue 0 vs.L30 Pirates B0710

Bracket - Saturday, September 29, 2018
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 502797  East Sandy Elementary  08:30 AM  3428 A8 vs A4L30 Pirates B07 4 vs.NUU - Cache Valley United 07B - JC0

Bracket - Thursday, October 04, 2018
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 502827  Eastmont Middle  05:30 PM  3047 A5 vs A8Sparta B07 Premier KT 6 vs.L30 Pirates B072

Bracket - Saturday, October 06, 2018
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 502803  East Sandy Elementary  08:30 AM  3428 A8 vs A6L30 Pirates B07 3 vs.MetaSport FC 07B - PT (L30)3

Bracket - Monday, October 15, 2018
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 502822  East Sandy Elementary  05:30 PM  3428 A8 vs A3L30 Pirates B07 3 vs.Utah Surf 07 PC2

Bracket - Saturday, October 27, 2018
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 502808  DATC  08:30 AM  4012 A1 vs A8Wasatch SC 07B - MB 5 vs.L30 Pirates B072