Team Schedules - Boys 10U North D  
       


BE UNITED '09 SD -- (0764-01XB10-4844)
Winner of bracket based on total points after round robin play.

Bracket


ALL A


Bracket - Tuesday, August 21, 2018
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 513241  Bunderson Elementary  06:00 PM  7200 A1 vs A2BE UNITED 09 SD 2 vs.Utah Surf Davis 09 DS3

Bracket - Saturday, August 25, 2018
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 513214  Bunderson Elementary  01:00 PM  7200 A1 vs A3BE UNITED 09 SD 0 vs.Wasatch SC 09B - OC12

Bracket - Monday, September 10, 2018
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 513229  Angel Street Complex  06:30 PM  4 A3 vs A1Wasatch SC 09B - OC 11 vs.BE UNITED 09 SD2

Bracket - Saturday, September 15, 2018
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 513218  Weber County Fairgrounds  08:30 AM  4127 A4 vs A1SWAT 09B - RJ (L30) 9 vs.BE UNITED 09 SD1

Bracket - Monday, September 17, 2018
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 513223  Angel Street Complex  05:30 PM  4 A6 vs A1Wasatch SC 09B - NS 7 vs.BE UNITED 09 SD2

Bracket - Saturday, September 22, 2018
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 513221  Bunderson Elementary  01:00 PM  7200 A1 vs A5BE UNITED 09 SD 0 vs.L30 Titans FC B09 - Blue4

Bracket - Saturday, September 29, 2018
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 513233  Bunderson Elementary  03:00 PM  7200 A1 vs A4BE UNITED 09 SD 3 vs.SWAT 09B - RJ (L30)6

Bracket - Saturday, October 06, 2018
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 513228  Hogan Park  09:00 AM  6226 A2 vs A1Utah Surf Davis 09 DS 3 vs.BE UNITED 09 SD3

Bracket - Monday, October 15, 2018
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 513236  Steed Park  05:30 PM  2825 A5 vs A1L30 Titans FC B09 - Blue 8 vs.BE UNITED 09 SD2

Bracket - Saturday, October 27, 2018
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 513238  Bunderson Elementary  02:00 PM  7200 A1 vs A6BE UNITED 09 SD 3 vs.Wasatch SC 09B - NS0