2018 Fall SCL, IRL, X-League
Team Schedules - Girls 13U Division 3
Subscribe to Team iCal
**Team iCal contains the SELECTED TEAM schedule. To subscribe to Flight iCal, click Bracket to open the Flight schedule, then subscribe to Flight iCal**
iPhone or Outlook:
Click to Subscribe to your Team Schedule
Android Device using Google Calendar:
Add by URL in Google Calendar, URL is:
http://uysa.affinitysoccer.com/tour/public/info/ischedule.aspx?flightguid=4A9014DC-1D94-4822-BE82-52D461F39FF1&tournamentguid=0F61B10F-2642-48B1-8697-797ADC29BC8E&tourappguid=3EEBA6E5-CF3E-4804-9561-A68FBC7B3B94&gametimezone=xxxxxxxx
xxxxxxxx is game's time zone. Please replace xxxxxxxx with one of these ( eastern, central, mountain, pacific, hawaii ).
Click here for detail
     

Bracket      


ALL A      




Cottonwood FC 06 Red JW -- (0131-01CG13-0020)
Winner of bracket based on total points after round robin play.
   Tie Breaker Cards
Club
Info
Group -- A 1  2  3  4  5  6  7  8  Points Ded Total
Points
Goal DiffGoals AgainstGoals ForShut Outs
Ylw

Red
Points Detail
 A6 : AJAX JOGA FC-G06-P133333033-021 17  7  21  3  0 0
 A2 : Cottonwood FC 06 Red JW33113333-020 15  5  20  4  1 0
 A9 : Utah Valley United Premier 06G (EL)03033310-013 7  6  13  4  0 0
 A3 : Murray S.C. Black JT13010033-011 3  14  15  1  0 0
 A7 : Utah Surf 06 SY01333000-010 0  13  13  2  0 0
 A8 : Blue Knights 06 (WS)11311010-08 -3  8  5  0  0 0
 A4 : Utah Storm 06 - Arnold00100133-08 -9  17  7  2  0 0
 A1 : Razzia 06G Blitz10130003-08 -7  19  11  1  0 0
 A5 : Rampage 06 NS01000000-01 -23  31  4  0  0 1

Bracket - Saturday, August 25, 2018
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 510468  Butler M.S.  03:30 PM  SoEa A2 vs A9Cottonwood FC 06 Red JW 3 vs.Utah Valley United Premier 06G (EL)1

Bracket - Saturday, September 08, 2018
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 510441  Butler M.S.  03:20 PM  SoWe A2 vs A4Cottonwood FC 06 Red JW 2 vs.Utah Storm 06 - Arnold0

Bracket - Saturday, September 22, 2018
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 510449  Crescent MS  12:10 PM  3023 A8 vs A2Blue Knights 06 (WS) 1 vs.Cottonwood FC 06 Red JW1

Bracket - Saturday, September 29, 2018
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 510457  Butler M.S.  04:40 PM  SoEa A2 vs A3Cottonwood FC 06 Red JW 2 vs.Murray S.C. Black JT2

Bracket - Monday, October 01, 2018
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 510446  Smith Fields  05:00 PM  3060 A6 vs A2AJAX JOGA FC-G06-P1 1 vs.Cottonwood FC 06 Red JW2

Bracket - Thursday, October 04, 2018
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 510471  West Jordan Complex  05:30 PM  F A1 vs A2Razzia 06G Blitz 0 vs.Cottonwood FC 06 Red JW4

Bracket - Monday, October 15, 2018
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 510461  Roy West Park  05:30 PM  4110 A5 vs A2Rampage 06 NS 0 vs.Cottonwood FC 06 Red JW3

Bracket - Saturday, October 27, 2018
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 510465  Butler M.S.  02:00 PM  SoEa A2 vs A7Cottonwood FC 06 Red JW 3 vs.Utah Surf 06 SY0






Affinity Sports Copyright 2018, Affinity Sports Inc, All Rights Reserved.
Terms of Use and Privacy Policy are applicable to this site.