Team Schedules - Boys 12U North C
       


SWAT '07B - CH(L30) -- (0430-03XB12-0097)
Winner of bracket based on total points after round robin play.

Bracket


ALL A


Bracket - Wednesday, March 27, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 818621  Weber County Fairgrounds  06:00 PM  4126 A2 vs A4SWAT 07B - CH(L30) 2 vs.Strikers TS3

Bracket - Tuesday, April 09, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 818634  Weber County Fairgrounds  06:00 PM  4126 A2 vs A8SWAT 07B - CH(L30) 3 vs.BE UNITED 07 JR0

Bracket - Friday, April 12, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 818663  Weber County Fairgrounds  05:30 PM  4126 A2 vs A9SWAT 07B - CH(L30) 5 vs.Morgan Valley United (L30) - B07 -SW0

Bracket - Saturday, April 13, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 818670  Weber County Fairgrounds  10:30 AM  4126 A2 vs A11SWAT 07B - CH(L30) 2 vs.Wasatch SC 07B - BD1

Bracket - Wednesday, April 24, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 818646  Kent Smith Park  06:00 PM  4063 A3 vs A2Vipers FC - B07 TS (L30) 4 vs.SWAT 07B - CH(L30)3

Bracket - Thursday, April 25, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 818637  Alice C Harris  05:00 PM  7800 A10 vs A2NUU - BR Blaze 07B Red - NH 2 vs.SWAT 07B - CH(L30)1

Bracket - Saturday, April 27, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 818671  Mueller Park  10:30 AM  6037 A1 vs A2Forza FC 07 GP II 3 vs.SWAT 07B - CH(L30)5

Bracket - Tuesday, April 30, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 818630  Cedar Ridge ES  06:00 PM  7007 A6 vs A2NUU - Panthers 07 - RA 1 vs.SWAT 07B - CH(L30)0

Bracket - Wednesday, May 01, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 818659  Mount Lewis  06:00 PM  2641 A7 vs A2L30 Gremio FC B07 - RA 2 vs.SWAT 07B - CH(L30)2

Bracket - Tuesday, May 07, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 818651  Weber County Fairgrounds  06:00 PM  4126 A2 vs A5SWAT 07B - CH(L30) 2 vs.BE UNITED 07 AS1