Team Schedules - Boys 10U South C
       


La Roca S-CJ White -- (0436-03XB10-0235)
Winner of bracket based on total points after round robin play.

Bracket


ALL A


Bracket - Saturday, March 23, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 817669  Timberline Jr. High  10:30 AM  5 A4 vs A11La Roca S-CJ White 1 vs.Utah Valley United Select White 09B (MJ)7

Bracket - Monday, March 25, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 817709  Mountain Ridge Jr High  06:00 PM  5053 A5 vs A4Utah Surf 09 BCW 4 vs.La Roca S-CJ White3

Bracket - Saturday, March 30, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 817670  Lehi Jr. School  09:30 AM  5775 A2 vs A4UAFC - SH 09B 0 vs.La Roca S-CJ White6

Bracket - Monday, April 01, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 817713  Timberline Jr. High  06:15 PM  5 A4 vs A7La Roca S-CJ White 3 vs.La Roca SF-TAB1

Bracket - Monday, April 08, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 817717  Timberline Jr. High  06:15 PM  5 A4 vs A9La Roca S-CJ White 4 vs.EMYS Rangers Select 10B (SK)1

Bracket - Saturday, April 13, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 817677  American Prep Academy  08:30 AM  5464 A1 vs A4Nebo United 09 - RJ 0 vs.La Roca S-CJ White6

Bracket - Saturday, April 27, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 817684  Timberline Jr. High  10:00 AM  5 A4 vs A6La Roca S-CJ White 2 vs.Nebo United 09 - AC5

Bracket - Wednesday, May 08, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 817685  Old Mill ES  06:45 PM  5052 A8 vs A4HVSC B09 White 3 vs.La Roca S-CJ White6

Bracket - Saturday, May 11, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 817703  EM-Nolen  09:15 AM  5962 A3 vs A4EMYS Rangers Premier 10B (BP) 4 vs.La Roca S-CJ White3

Bracket - Saturday, May 18, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 817693  Timberline Jr. High  09:30 AM  5 A4 vs A10La Roca S-CJ White 4 vs.Octane Futbol Club - BU10Howcroft3