Team Schedules - Girls 10U South A (Spring)
       


Utah Storm 08- Laird -- (0523-01XG10-0283)
Winner of bracket based on total points after round robin play.

Bracket - Monday, March 19, 2018
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 334949  Geneva Elementary  05:30 PM  5313 A3 vs A6Utah Celtic FC 08 8 vs.Utah Storm 08- Laird1

Bracket - Monday, March 26, 2018
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 334951  Geneva Elementary  05:30 PM  5313 A5 vs A6Utah Celtic FC 08 Green 4 vs.Utah Storm 08- Laird2

Bracket - Monday, April 09, 2018
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 334953  Canyon Elementary School  06:00 PM  5323 A6 vs A2Utah Storm 08- Laird 1 vs.La Roca S-FB8

Bracket - Saturday, April 14, 2018
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 334956  Spanish Fork Sports Park  03:15 PM  5670 A6 vs A4Utah Storm 08- Laird 2 vs.Arsenal EL 087

Bracket - Wednesday, April 18, 2018
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 334974  Canyon Elementary School  06:00 PM  5323 A1 vs A6Utah Storm 08 - Yeates 9 vs.Utah Storm 08- Laird0

Bracket - Saturday, April 21, 2018
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 334959  Spanish Fork Sports Park  03:15 PM  5670 A6 vs A1Utah Storm 08- Laird 1 vs.Utah Storm 08 - Yeates6

Bracket - Saturday, April 28, 2018
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 334963  Spanish Fork Sports Park  03:15 PM  5670 A6 vs A3Utah Storm 08- Laird 0 vs.Utah Celtic FC 0817

Bracket - Saturday, May 05, 2018
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 334966  Canyon Elementary School  12:30 PM  5323 A6 vs A5Utah Storm 08- Laird 1 vs.Utah Celtic FC 08 Green5

Bracket - Saturday, May 12, 2018
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 334968  Timberline Jr. High  10:30 AM  5 A2 vs A6La Roca S-FB 12 vs.Utah Storm 08- Laird1

Bracket - Friday, May 18, 2018
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 334971  Lehi Jr. School  05:30 PM  5775 A4 vs A6Arsenal EL 08 5 vs.Utah Storm 08- Laird1