Team Schedules - Boys 15U Division 2
       


BE UNITED 03 NB -- (0764-01CB15-4831)
Winner of bracket based on total points after round robin play.

Bracket - Friday, September 08, 2017
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 27622  Brigham City Sports Complex  05:30 PM  7130 A2 vs A4BE UNITED 03 NB 3 vs.Utah Surf 03 AC1

Bracket - Saturday, September 16, 2017
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 27652  Brigham City Sports Complex  06:00 PM  7130 A2 vs A5BE UNITED 03 NB 1 vs.Utah Surf Davis 03 LP1

Bracket - Thursday, September 21, 2017
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 27664  Brigham City Sports Complex  05:30 PM  7130 A2 vs A9BE UNITED 03 NB 9 vs.Morgan Valley United (L30)- B03 -JC2

Bracket - Thursday, September 28, 2017
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 27672  Fairmont Park  05:30 PM  1040 A1 vs A2Impact AO 1 vs.BE UNITED 03 NB3

Bracket - Saturday, September 30, 2017
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 27635  Brigham City Sports Complex  02:30 PM  7130 A2 vs A8BE UNITED 03 NB 4 vs.2003 Xolos PDP SPO1

Bracket - Tuesday, October 03, 2017
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 27660  Bluffdale Park  05:30 PM  9 A7 vs A2USA Premier 03B - MG 2 vs.BE UNITED 03 NB1

Bracket - Thursday, October 05, 2017
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 27631  Ellison Park  05:30 PM  6 A6 vs A2Strikers MM 03 1 vs.BE UNITED 03 NB4

Bracket - Saturday, October 07, 2017
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 27638  Falcon Park  08:30 AM  3052 A10 vs A2Sparta 03 DF 1 vs.BE UNITED 03 NB1

Bracket - Thursday, October 12, 2017
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 27671  Brigham City Sports Complex  05:30 PM  7130 A2 vs A11BE UNITED 03 NB 5 vs.Utah Surf 03 BW0

Bracket - Saturday, October 14, 2017
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 27647  Hyrum Soccer Complex  10:40 AM  7049 A3 vs A2La Roca - CV 1 vs.BE UNITED 03 NB2

Bracket - Friday, May 11, 2018
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 69976  Mountain Ridge Jr High  06:00 PM  5045 A4 vs A2Utah Surf 03 AC 3 vs.BE UNITED 03 NB1

Bracket - Saturday, May 12, 2018
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 70025  Vista Heights Jr. High  02:30 PM  5672 A11 vs A2Utah Surf 03 BW 1 vs.BE UNITED 03 NB1

Bracket - Tuesday, May 15, 2018
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 69992  Brigham City Sports Complex  06:00 PM  7130 A2 vs A10BE UNITED 03 NB 1 vs.Sparta 03 DF4

Bracket - Wednesday, May 16, 2018
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 70001  Brigham City Sports Complex  06:00 PM  7130 A2 vs A3BE UNITED 03 NB 3 vs.La Roca - CV1

Bracket - Friday, May 18, 2018
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 70026  Brigham City Sports Complex  06:00 PM  7130 A2 vs A1BE UNITED 03 NB 7 vs.Impact AO0

Bracket - Saturday, May 19, 2018
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 70006  Millcreek Jr High  12:30 PM  6026 A5 vs A2Utah Surf Davis 03 LP 2 vs.BE UNITED 03 NB1

Bracket - Monday, May 21, 2018
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 70014  Brigham City Sports Complex  06:00 PM  7130 A2 vs A7BE UNITED 03 NB 1 vs.USA Premier 03B - MG1

Bracket - Wednesday, May 23, 2018
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 69985  Brigham City Sports Complex  06:00 PM  7130 A2 vs A6BE UNITED 03 NB 3 vs.Strikers MM 031

Bracket - Friday, May 25, 2018
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 69989  Franklin Soccer Field  06:00 PM  5875 A8 vs A22003 Xolos PDP SPO 1 vs.BE UNITED 03 NB6

Bracket - Saturday, May 26, 2018
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 70018  Kent Smith Park  10:30 AM  4062 A9 vs A2Morgan Valley United (L30)- B03 -JC 2 vs.BE UNITED 03 NB3