Team Schedules - 05 Boys Gold
       


7 Elite Academy 05B South -- (0207-02SB15-0131)
Winner of bracket based on total points after round robin play.

Bracket


ALL A


Bracket - Saturday, August 17, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 180825  Sullivan  08:30 PM  2 A3 vs A47 Elite Academy 05B South 0 vs.Heat FC 06B KP3

Bracket - Saturday, August 24, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 180818  CVHS  08:00 AM  1 A5 vs A3Fire FC 05 Ice 2 vs.7 Elite Academy 05B South4

Bracket - Monday, August 26, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 180836  Sullivan  06:30 PM  3 A3 vs A27 Elite Academy 05B South 1 vs.Cima FC 05B Purple MW4

Bracket - Saturday, September 07, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 180812  Sullivan  11:00 AM  4 A3 vs A67 Elite Academy 05B South 2 vs.Fire FC Blue 05B4

Bracket - Saturday, September 14, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 180840  Sullivan  11:00 AM  4 A4 vs A3Heat FC 06B KP 1 vs.7 Elite Academy 05B South4

Bracket - Saturday, September 21, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 180817  Sullivan  03:00 PM  4 A1 vs A3Guerrero FC 05B 1 vs.7 Elite Academy 05B South2

Bracket - Saturday, September 28, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 180821  Desert Hills High School  01:30 PM  1 A2 vs A3Cima FC 05B Purple MW
Forfeited Game
 0 vs.7 Elite Academy 05B South1F

Bracket - Saturday, October 05, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 180827  Pineview High School  04:05 PM  8001 A6 vs A3Fire FC Blue 05B 1 vs.7 Elite Academy 05B South1

Bracket - Saturday, October 26, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 180832  Sullivan  03:30 PM  1 A3 vs A17 Elite Academy 05B South 2 vs.Guerrero FC 05B3

Bracket - Saturday, November 02, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 180833  Sullivan  09:30 AM  2 A3 vs A57 Elite Academy 05B South 2 vs.Fire FC 05 Ice0