Team Schedules - Girls 12U North C
       


L30 XBOX S.C. G08 -- (0430-01XG12-0743)
Winner of bracket based on total points after round robin play.

Bracket


ALL A


Bracket - Saturday, August 24, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 137239  Hooper Park  05:50 PM  4052 A4 vs A5L30 XBOX S.C. G08 2 vs.Utah Surf Davis 08 DP Blue1

Bracket - Saturday, September 07, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 137241  DATC  05:15 PM  4012 A2 vs A4Wasatch SC 08G - AC 2 vs.L30 XBOX S.C. G088

Bracket - Monday, September 16, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 137264  Hooper Park  05:30 PM  4052 A4 vs A6L30 XBOX S.C. G08 1 vs.Utah Surf Davis 08 CD2

Bracket - Monday, September 23, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 137260  Barlow Park  05:00 PM  4901 A1 vs A4L30 Titans FC G08 -Yellow 0 vs.L30 XBOX S.C. G081

Bracket - Monday, September 30, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 137267  Hooper Park  05:30 PM  4052 A4 vs A3L30 XBOX S.C. G08 2 vs.Ogden Soccer - G08 - MF1

Bracket - Saturday, October 05, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 137256  Hooper Park  04:30 PM  4052 A4 vs A2L30 XBOX S.C. G08 4 vs.Wasatch SC 08G - AC0

Bracket - Saturday, October 12, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 137249  Millcreek Jr High  02:30 PM  6025 A6 vs A4Utah Surf Davis 08 CD 1 vs.L30 XBOX S.C. G082

Bracket - Tuesday, October 15, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 137252  Grandview Park  05:30 PM  4045 A3 vs A4Ogden Soccer - G08 - MF 0 vs.L30 XBOX S.C. G080

Bracket - Wednesday, October 23, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 137245  Hooper Park  05:30 PM  4052 A4 vs A1L30 XBOX S.C. G08 2 vs.L30 Titans FC G08 -Yellow2

Bracket - Saturday, October 26, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 137254  Millcreek Jr High  01:30 PM  6025 A5 vs A4Utah Surf Davis 08 DP Blue 1 vs.L30 XBOX S.C. G083