Team Schedules - Girls 14U Division 2
       


L30 Lady Hawks G06 -- (0430-01CG14-0448)
Winner of bracket based on total points after round robin play.

Bracket


ALL A


Bracket - Monday, August 19, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 148596  Ellison Park  05:30 PM  1 A3 vs A8L30 Lady Hawks G06 5 vs.UCSC Rush FC 061

Bracket - Saturday, August 24, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 148551  Legacy Elementary  08:30 AM  5796 A10 vs A3United Academy - TD G06 0 vs.L30 Lady Hawks G063

Bracket - Saturday, September 07, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 148555  Ponds Park  11:45 AM  4096 A1 vs A3Wasatch SC 06G - RR 2 vs.L30 Lady Hawks G060

Bracket - Saturday, September 14, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 148560  Ellison Park  08:30 AM  1 A3 vs A5L30 Lady Hawks G06 5 vs.USA Elite 06G - KW1

Bracket - Saturday, September 21, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 148569  Ellison Park  10:00 AM  2 A3 vs A7L30 Lady Hawks G06 2 vs.La Roca - D Proctor0

Bracket - Saturday, September 28, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 148574  Ellison Park  10:00 AM  2 A3 vs A9L30 Lady Hawks G06 7 vs.Murray S.C. Black G06 JT2

Bracket - Saturday, October 05, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 148577  Butler M.S.  04:40 PM  SoEa A11 vs A3Cottonwood FC 06 Red JW 1 vs.L30 Lady Hawks G062

Bracket - Saturday, October 12, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 148580  Crescent MS  04:50 PM  3023 A2 vs A3UCSC Olympique Montreux 06 1 vs.L30 Lady Hawks G061

Bracket - Wednesday, October 23, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 148586  Palisade  05:30 PM  5330 A4 vs A3Utah Celtic FC 06 Green 1 vs.L30 Lady Hawks G061

Bracket - Saturday, November 02, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 148591  Ellison Park  08:30 AM  2 A3 vs A6L30 Lady Hawks G06 0 vs.Morgan Valley United (L30) - G06-JA2