Team Schedules - Girls 14U Division 2
       


USA Elite 06G - KW -- (0202-01WG14-9396)
Winner of bracket based on total points after round robin play.

Bracket


ALL A


Bracket - Monday, August 19, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 148598  Kent Smith Park  06:00 PM  4062 A6 vs A5Morgan Valley United (L30) - G06-JA 3 vs.USA Elite 06G - KW0

Bracket - Saturday, August 24, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 148550  Osier  12:30 PM  5961 A8 vs A5UCSC Rush FC 06 1 vs.USA Elite 06G - KW3

Bracket - Thursday, August 29, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 148585  Rosecrest  05:30 PM  2059 A5 vs A2USA Elite 06G - KW 0 vs.UCSC Olympique Montreux 063

Bracket - Saturday, September 14, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 148560  Ellison Park  08:30 AM  1 A3 vs A5L30 Lady Hawks G06 5 vs.USA Elite 06G - KW1

Bracket - Saturday, September 21, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 148567  Rosecrest  08:30 AM  2059 A5 vs A1USA Elite 06G - KW 1 vs.Wasatch SC 06G - RR2

Bracket - Saturday, September 28, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 148571  Rosecrest  08:30 AM  2059 A5 vs A7USA Elite 06G - KW 2 vs.La Roca - D Proctor7

Bracket - Saturday, October 05, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 148578  Rosecrest  10:30 AM  2059 A5 vs A9USA Elite 06G - KW 1 vs.Murray S.C. Black G06 JT4

Bracket - Saturday, October 12, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 148581  Oquirrh Hills MS  08:30 AM  2116 A5 vs A11USA Elite 06G - KW 2 vs.Cottonwood FC 06 Red JW2

Bracket - Thursday, October 24, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 148603  Legacy Elementary  05:30 PM  5796 A10 vs A5United Academy - TD G06 2 vs.USA Elite 06G - KW1

Bracket - Saturday, November 02, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 148594  Palisade  08:30 AM  5330 A4 vs A5Utah Celtic FC 06 Green 4 vs.USA Elite 06G - KW1