Team Schedules - Boys 12U Metro C
       


AJAX UTAH FC-B08-P1 -- (0210-01XB12-0042)
Winner of bracket based on total points after round robin play.

Bracket


ALL A


Bracket - Tuesday, September 03, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 143054  Eastmont Middle  05:30 PM  3047 A1 vs A3Sparta B08 KM 4 vs.AJAX UTAH FC-B08-P16

Bracket - Thursday, September 05, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 143078  Glendale MS  06:00 PM  4466 A4 vs A3UDA 08B Blue 2 vs.AJAX UTAH FC-B08-P15

Bracket - Saturday, September 14, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 143057  Taylorsville E.S.  10:30 AM  1145 A5 vs A3Gallos FC 08B 7 vs.AJAX UTAH FC-B08-P13

Bracket - Saturday, September 21, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 143059  Bluffdale Park  01:00 PM  17 A2 vs A3USA Elite 08B - MM 4 vs.AJAX UTAH FC-B08-P14

Bracket - Thursday, October 03, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 143063  East Sandy Elementary  05:30 PM  3428 A3 vs A4AJAX UTAH FC-B08-P1 4 vs.UDA 08B Blue3

Bracket - Tuesday, October 08, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 143066  Elk Ridge M.S.  05:30 PM  2208 A6 vs A3La Roca- E. Cortes 1 vs.AJAX UTAH FC-B08-P16

Bracket - Saturday, October 12, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 143051  East Sandy Elementary  04:30 PM  3428 A3 vs A6AJAX UTAH FC-B08-P1 1 vs.La Roca- E. Cortes0

Bracket - Tuesday, October 15, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 143069  East Sandy Elementary  05:30 PM  3428 A3 vs A1AJAX UTAH FC-B08-P1 4 vs.Sparta B08 KM3

Bracket - Wednesday, October 23, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 143072  East Sandy Elementary  05:30 PM  3428 A3 vs A5AJAX UTAH FC-B08-P1 3 vs.Gallos FC 08B4

Bracket - Saturday, November 02, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 143074  East Sandy Elementary  10:30 AM  3428 A3 vs A2AJAX UTAH FC-B08-P1 2 vs.USA Elite 08B - MM2