Team Schedules - Boys 15U Division 1
       


Shooters SC 05 Premier (TG) -- (0537-01CB15-1247)
Winner of bracket based on total points after round robin play.

Bracket


ALL A


Bracket - Saturday, August 24, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 159025  Elk Ridge (N Logan)  10:15 AM  7050 A7 vs A4Aggies FC 05B JW Blue - NUU 0 vs.Shooters SC 05 Premier (TG)1

Bracket - Saturday, September 07, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 159031  Spanish Fork Sports Park  01:00 PM  5661 A4 vs A2Shooters SC 05 Premier (TG) 3 vs.Sparta B05 Premier DF1

Bracket - Saturday, September 14, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 159060  Smooth Canyon  10:15 AM  5180 A5 vs A4Utah Surf 05 BH 4 vs.Shooters SC 05 Premier (TG)3

Bracket - Monday, September 16, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 159054  Spanish Fork Sports Park  05:15 PM  5661 A4 vs A3Shooters SC 05 Premier (TG) 3 vs.SWAT 05B - DR (L30)5

Bracket - Saturday, September 21, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 159040  Spanish Fork Sports Park  04:30 PM  5661 A4 vs A6Shooters SC 05 Premier (TG) 2 vs.Heber Valley SC B05 Black0

Bracket - Wednesday, September 25, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 159035  Legacy Events Center  05:30 PM  2021 A1 vs A4MetaSport FC 05B - BT (L30) 1 vs.Shooters SC 05 Premier (TG)1

Bracket - Saturday, September 28, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 159049  Spanish Fork Sports Park  03:00 PM  5661 A4 vs A10Shooters SC 05 Premier (TG) 4 vs.Impact EJr.1

Bracket - Saturday, October 05, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 159046  G Hillman Recreation Complex  10:30 AM  5880 A4 vs A8Shooters SC 05 Premier (TG) 2 vs.La Roca - A. Vazquez1

Bracket - Saturday, October 26, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 159065  Millcreek Jr High  02:00 PM  6026 A9 vs A4Utah Surf Davis 05 KH 0 vs.Shooters SC 05 Premier (TG)1