Team Schedules - Boys 14U Division 1
       


VKCOBRAS 2006 D1 -- (0288-01CB14-0439)
Winner of bracket based on total points after round robin play.

Bracket


ALL A


Bracket - Saturday, August 24, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 144963  Pioneer Elementary  02:15 PM  4135 A10 vs A3VKCOBRAS 2006 D1 2 vs.La Roca - T. Cano2

Bracket - Thursday, August 29, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 145004  Pioneer Elementary  05:30 PM  4135 A10 vs A1VKCOBRAS 2006 D1 0 vs.La Roca- D. Acosta3

Bracket - Thursday, September 05, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 144977  Legacy Events Center  05:30 PM  2021 A11 vs A10L30 Utah Blitzz FC B06 Gold 0 vs.VKCOBRAS 2006 D15

Bracket - Saturday, September 07, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 144971  Willow Pond  02:30 PM  1168 A7 vs A10Murray S.C. Black B06 BG 2 vs.VKCOBRAS 2006 D17

Bracket - Saturday, September 14, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 144973  Pioneer Elementary  02:15 PM  4135 A10 vs A9VKCOBRAS 2006 D1 3 vs.Sparta B06 JH3

Bracket - Saturday, September 28, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 144985  Mountain Ridge Jr High  08:30 AM  5045 A2 vs A10Utah Surf 06 FS 0 vs.VKCOBRAS 2006 D17

Bracket - Tuesday, October 01, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 145000  Canyonview Park  05:30 PM  2105 A8 vs A10Copper Mountain 06 BB 0 vs.VKCOBRAS 2006 D11

Bracket - Wednesday, October 02, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 145015  Pioneer Elementary  06:00 PM  4135 A10 vs A5VKCOBRAS 2006 D1 2 vs.Rampage 06 CC2

Bracket - Saturday, October 05, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 144988  Pioneer Elementary  02:30 PM  4135 A10 vs A4VKCOBRAS 2006 D1 3 vs.La Roca-D Walker1

Bracket - Saturday, October 12, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 144995  Weber County Fairgrounds  03:30 PM  4124 A6 vs A10L30 Rush FC B06 2 vs.VKCOBRAS 2006 D14