Team Schedules - Boys 14U Division 1
       


Murray S.C. Black B06 BG -- (0106-01CB14-0128)
Winner of bracket based on total points after round robin play.

Bracket


ALL A


Bracket - Saturday, September 07, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 144971  Willow Pond  02:30 PM  1168 A7 vs A10Murray S.C. Black B06 BG 2 vs.VKCOBRAS 2006 D17

Bracket - Saturday, September 14, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 144987  RAC  09:00 AM  2 A1 vs A7La Roca- D. Acosta 9 vs.Murray S.C. Black B06 BG1

Bracket - Saturday, September 21, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 144981  Ellison Park  02:30 PM  2 A3 vs A7La Roca - T. Cano 2 vs.Murray S.C. Black B06 BG4

Bracket - Saturday, September 28, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 144983  Roy West Park  12:30 PM  4109 A5 vs A7Rampage 06 CC 5 vs.Murray S.C. Black B06 BG4

Bracket - Saturday, October 05, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 145001  Willow Pond  12:15 PM  1168 A7 vs A11Murray S.C. Black B06 BG 2 vs.L30 Utah Blitzz FC B06 Gold4

Bracket - Saturday, October 12, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 144994  Willow Pond  04:30 PM  1168 A7 vs A9Murray S.C. Black B06 BG 1 vs.Sparta B06 JH2

Bracket - Tuesday, October 15, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 145012  Canyonview Park  05:30 PM  2105 A8 vs A7Copper Mountain 06 BB 1 vs.Murray S.C. Black B06 BG0

Bracket - Wednesday, October 23, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 144965  Willow Pond  05:30 PM  1168 A7 vs A6Murray S.C. Black B06 BG 2 vs.L30 Rush FC B061

Bracket - Saturday, October 26, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 145005  Mountain Ridge Jr High  04:15 PM  5045 A2 vs A7Utah Surf 06 FS 0 vs.Murray S.C. Black B06 BG0

Bracket - Saturday, November 02, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 145011  Willow Pond  02:00 PM  1168 A7 vs A4Murray S.C. Black B06 BG 3 vs.La Roca-D Walker1