Team Schedules - Boys 14U North C
       


NUU - Bear River Blaze '06B AP -- (0763-03CB14-4847)
Winner of bracket based on total points after round robin play.

Bracket


ALL A


Bracket - Friday, August 23, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 145573  Bear River Middle School  05:30 PM  7006 A2 vs A1NUU - Bear River Blaze 06B WC 1 vs.BE UNITED 06 JP6

Bracket - Saturday, August 24, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 145535  Ponds Park  03:00 PM  4096 A9 vs A2Fire - BU14 3 vs.NUU - Bear River Blaze 06B WC13

Bracket - Friday, September 06, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 145567  Centennial Park (Perry)  05:30 PM  7111 A7 vs A2NUU - Box Elder Phoenix 06B 2 vs.NUU - Bear River Blaze 06B WC2

Bracket - Saturday, September 07, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 145540  Mueller Park  10:00 AM  6035 A4 vs A2Utah Surf Davis 06 JaL 2 vs.NUU - Bear River Blaze 06B WC7

Bracket - Saturday, September 14, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 145542  Bear River Middle School  12:30 PM  7006 A2 vs A6NUU - Bear River Blaze 06B WC 3 vs.Wasatch SC 06B - RG1

Bracket - Saturday, September 21, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 145550  Bear River Middle School  12:30 PM  7006 A2 vs A8NUU - Bear River Blaze 06B WC 2 vs.Aggies FC 06B AA - NUU1

Bracket - Saturday, September 28, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 145552  Bear River Middle School  04:30 PM  7006 A2 vs A10NUU - Bear River Blaze 06B WC 1F vs.Club America Utah 06 Boys White
Forfeited Game
0

Bracket - Monday, October 14, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 145566  Kent Smith Park  05:30 PM  4062 A5 vs A2Morgan Valley United (L30) - B06-JJ 2 vs.NUU - Bear River Blaze 06B WC4

Bracket - Thursday, November 07, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 145560  Weber County Fairgrounds  04:30 PM  4124 A3 vs A2L30 Atletico B06 - KS/LZ 2 vs.NUU - Bear River Blaze 06B WC2