Team Schedules - Girls 12U Metro C
       


Copper Mountain 08 KH -- (0213-01XG12-9883)
Winner of bracket based on total points after round robin play.

Bracket


ALL A


Bracket - Wednesday, August 21, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 137342  Canyonview Park  05:30 PM  2106 A4 vs A3Copper Mountain 08 KH 6 vs.Salt Lake City FC 08G0

Bracket - Monday, August 26, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 137314  Canyonview Park  05:30 PM  2106 A4 vs A5Copper Mountain 08 KH 5 vs.Impact EC1

Bracket - Saturday, September 07, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 137316  Glendale MS  12:30 PM  4466 A2 vs A4UDA 08G 0 vs.Copper Mountain 08 KH5

Bracket - Monday, September 16, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 137320  Canyonview Park  05:30 PM  2106 A4 vs A1Copper Mountain 08 KH 5 vs.Park City SC G08 Silver0

Bracket - Tuesday, September 24, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 137324  Elk Ridge M.S.  05:30 PM  2208 A6 vs A4La Roca- I.Gurrero 1 vs.Copper Mountain 08 KH2

Bracket - Tuesday, October 01, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 137327  Bluffdale Park  05:30 PM  17 A3 vs A4Salt Lake City FC 08G 1 vs.Copper Mountain 08 KH9

Bracket - Monday, October 07, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 137329  Bonneville Jr. High  05:30 PM  3004 A5 vs A4Impact EC 0 vs.Copper Mountain 08 KH9

Bracket - Saturday, October 12, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 137331  Monarch Meadows Park  05:45 PM  4048 A4 vs A2Copper Mountain 08 KH 4 vs.UDA 08G1

Bracket - Saturday, October 26, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 137335  Trailside Elementary  02:30 PM  1151 A1 vs A4Park City SC G08 Silver 0 vs.Copper Mountain 08 KH11

Bracket - Monday, October 28, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 137339  Canyonview Park  05:30 PM  2106 A4 vs A6Copper Mountain 08 KH 1 vs.La Roca- I.Gurrero1