Team Schedules - Boys 13U Division 3
       


Morgan Valley United (L30) -B07-BA -- (0430-04CB13-0008)
Winner of bracket based on total points after round robin play.

Bracket


ALL A


Bracket - Tuesday, August 20, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 143921  Kent Smith Park  06:00 PM  4062 A2 vs A1Morgan Valley United (L30) -B07-BA 7 vs.UDA 07B Grey1

Bracket - Saturday, August 24, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 143883  Spanish Fork Sports Park  03:30 PM  5662 A9 vs A2Utah Storm 07- Robinson 4 vs.Morgan Valley United (L30) -B07-BA0

Bracket - Saturday, September 07, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 143888  Bluffdale Park  12:30 PM  9 A4 vs A2USA Elite 07B - EP 3 vs.Morgan Valley United (L30) -B07-BA1

Bracket - Saturday, September 14, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 143890  Kent Smith Park  12:30 PM  4062 A2 vs A6Morgan Valley United (L30) -B07-BA 3 vs.Rangers East 07 DJ1

Bracket - Saturday, September 21, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 143898  Kent Smith Park  08:30 AM  4062 A2 vs A8Morgan Valley United (L30) -B07-BA 3 vs.Blue Knights Blue 07 (KM)9

Bracket - Thursday, September 26, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 143900  Kent Smith Park  06:00 PM  4062 A2 vs A10Morgan Valley United (L30) -B07-BA 2 vs.La Roca- A. Bakrim3

Bracket - Thursday, October 03, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 143908  Ellison Park  05:30 PM  1 A3 vs A2La Roca - M. Galbraith 2 vs.Morgan Valley United (L30) -B07-BA3

Bracket - Saturday, October 12, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 143914  Cub River Sports  03:10 PM  7014 A5 vs A2NUU - Blaze FC 07 - DM 4 vs.Morgan Valley United (L30) -B07-BA1

Bracket - Saturday, October 26, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 143915  Cub River Sports  12:30 PM  7014 A7 vs A2NUU - Blaze FC 07 LB - Sterling 4 vs.Morgan Valley United (L30) -B07-BA2