Team Schedules - Girls 9U North A
       


L30 Xtreme FC G11 -- (0430-01XG09-0644)
Winner of bracket based on total points after round robin play.

Bracket


ALL A


Bracket - Saturday, August 24, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 133950  Fox Glenn Park  08:00 AM  2453 A3 vs A6L30 Xtreme FC G11 5 vs.Wasatch SC 11G - DT2

Bracket - Tuesday, August 27, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 133959  Legacy Events Center  05:30 PM  202A A2 vs A3MetaSport FC 11G - CA (L30) 2 vs.L30 Xtreme FC G1110

Bracket - Saturday, September 07, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 133951  Mueller Park  01:30 PM  6038 A1 vs A3Forza FC 11 TE 0 vs.L30 Xtreme FC G1110

Bracket - Saturday, September 21, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 133961  Fox Glenn Park  11:45 AM  2453 A3 vs A4L30 Xtreme FC G11 2 vs.SWAT CRUSH Black 11G - CB (L30)1

Bracket - Thursday, September 26, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 133956  Ellison Park  06:30 PM  9 A5 vs A3La Roca - T. Henley 3 vs.L30 Xtreme FC G115

Bracket - Saturday, September 28, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 133966  Fox Glenn Park  01:00 PM  2453 A3 vs A1L30 Xtreme FC G11 7 vs.Forza FC 11 TE0

Bracket - Tuesday, October 01, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 133964  Angel Street Complex  05:30 PM  4 A6 vs A3Wasatch SC 11G - DT 1 vs.L30 Xtreme FC G118

Bracket - Saturday, October 05, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 133971  Fox Glenn Park  12:15 PM  2453 A3 vs A5L30 Xtreme FC G11 1 vs.La Roca - T. Henley3

Bracket - Saturday, October 12, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 133974  Fox Glenn Park  11:00 AM  2453 A3 vs A2L30 Xtreme FC G11 9 vs.MetaSport FC 11G - CA (L30)1

Bracket - Saturday, October 26, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 133976  North Steed  01:30 PM  2825 A4 vs A3SWAT CRUSH Black 11G - CB (L30) 0 vs.L30 Xtreme FC G113