Team Schedules - Boys 18U Division 3 South A
       


Rage FC North AM -- (0819-02CB18-0001)
Winner of bracket based on total points after round robin play.

Bracket


ALL A


Bracket - Tuesday, August 20, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 154981  Timberline Jr. High  06:00 PM  3 A2 vs A3La Roca-E Gonzalez 2 vs.Rage FC North AM5

Bracket - Saturday, August 24, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 154973  North Sanpete High School  02:30 PM  2889 A3 vs A6Rage FC North AM
Disqualified
 0D vs.Shooters SC 02 White (TS)
Disqualified
0D

Bracket - Saturday, September 07, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 154976  Price Fairground Sport Complex  02:30 PM  5901 A1 vs A3Voltage FC - BU18 4 vs.Rage FC North AM5

Bracket - Wednesday, September 11, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 154979  G Hillman Recreation Complex  08:20 PM  5881 A5 vs A3Nebo United 02 - HA 1 vs.Rage FC North AM4

Bracket - Monday, September 23, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 154996  North Sanpete High School  06:00 PM  2889 A3 vs A2Rage FC North AM 8 vs.La Roca-E Gonzalez1

Bracket - Saturday, October 05, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 154988  G Hillman Recreation Complex  12:15 PM  5880 A6 vs A3Shooters SC 02 White (TS) 0 vs.Rage FC North AM5

Bracket - Monday, October 14, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 154991  North Sanpete High School  06:00 PM  2889 A3 vs A1Rage FC North AM 7 vs.Voltage FC - BU181

Bracket - Saturday, October 26, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 154994  North Sanpete High School  02:30 PM  2889 A3 vs A5Rage FC North AM 0 vs.Nebo United 02 - HA0

Bracket - Saturday, November 02, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 154985  Fort Utah Park  10:00 AM  5715 A3 vs A4Rage FC North AM 2 vs.Xolos 2002-031
 155000  Fort Utah Park  02:30 PM  5715 A4 vs A3Xolos 2002-03 7 vs.Rage FC North AM4