Team Schedules - Boys 13U Metro C  
       


Copper Mountain 07 MJ -- (0213-01CB13-9867)
Winner of bracket based on total points after round robin play.

Bracket


ALL A


Bracket - Saturday, August 24, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 144599  Olympus Jr. High  10:30 AM  1193 A3 vs A6Blast - 07 1 vs.Copper Mountain 07 MJ1

Bracket - Tuesday, August 27, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 144624  Bonneville Jr. High  05:30 PM  3005 A1 vs A6Impact IG 3 vs.Copper Mountain 07 MJ1

Bracket - Saturday, September 07, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 144603  Canyonview Park  03:00 PM  2105 A6 vs A2Copper Mountain 07 MJ 6 vs.Utah Glory B07 Black AJ4

Bracket - Tuesday, September 10, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 144609  Canyonview Park  06:00 PM  2105 A6 vs A1Copper Mountain 07 MJ 0 vs.Impact IG6

Bracket - Saturday, September 14, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 144601  Union MS  06:05 PM  3123 A5 vs A6AYSO UNITED SLC B07 - RH 1 vs.Copper Mountain 07 MJ4

Bracket - Saturday, September 21, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 144606  Canyonview Park  03:00 PM  2105 A6 vs A4Copper Mountain 07 MJ 2 vs.L30 Crushers B07 - ER (Metro)3

Bracket - Saturday, October 05, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 144613  Canyonview Park  03:00 PM  2105 A6 vs A3Copper Mountain 07 MJ 3 vs.Blast - 071

Bracket - Saturday, October 12, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 144616  Canyonview Park  03:00 PM  2105 A6 vs A5Copper Mountain 07 MJ 2 vs.AYSO UNITED SLC B07 - RH2

Bracket - Wednesday, October 23, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 144618  Skye Park  05:30 PM  3062 A2 vs A6Utah Glory B07 Black AJ   vs.Copper Mountain 07 MJ 

Bracket - Tuesday, October 29, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 144621  11th Avenue Park  05:30 PM  3001 A4 vs A6L30 Crushers B07 - ER (Metro)   vs.Copper Mountain 07 MJ