Team Schedules - U9 Coed 2
Flight Notice:

Questions? Read the Recreation Handbook

Referee Assignor: Sue Laver      801-550-3395

Please be advised that we will not be tracking scores and statistics. Please ignore these links.

       


Swensen - Upland Terrace - BU09 -- ()
Winner of bracket based on total points after round robin play.

Bracket


ALL A


Bracket - Saturday, August 17, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 170096  Mill Creek Elementary  08:00 AM  1 A4 vs A11Ferrara - Cosgriff - BU09   vs.Swensen - Upland Terrace - BU09 

Bracket - Saturday, August 24, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 170103  Mill Creek Elementary  08:00 AM  1 A6 vs A11Nicolaides - Dilworth - BU09   vs.Swensen - Upland Terrace - BU09 

Bracket - Saturday, September 07, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 170110  Mill Creek Elementary  12:00 PM  1 A8 vs A11Pinon - Eastwood - BU09   vs.Swensen - Upland Terrace - BU09 

Bracket - Saturday, September 14, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 170117  Mill Creek Elementary  01:00 PM  1 A10 vs A11Skidmore, T - Bonneville - BU09   vs.Swensen - Upland Terrace - BU09 

Bracket - Saturday, September 21, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 170123  Mill Creek Elementary  01:00 PM  1 A11 vs A12Swensen - Upland Terrace - BU09   vs.Thurgood, C - Beacon Heights - BU09 

Bracket - Saturday, September 28, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 170128  Mill Creek Elementary  12:00 PM  1 A11 vs A3Swensen - Upland Terrace - BU09   vs.Fedor - St. Vincents - BU09 

Bracket - Saturday, October 05, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 170133  Mill Creek Elementary  08:00 AM  1 A11 vs A5Swensen - Upland Terrace - BU09   vs.Godfrey - Uintah - BU09 

Bracket - Saturday, October 12, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 170138  Mill Creek Elementary  10:00 AM  1 A11 vs A7Swensen - Upland Terrace - BU09   vs.Pahnke - Cottonwood - BU09