Team Schedules - U9 Coed 2
Flight Notice:

Questions? Read the Recreation Handbook

Referee Assignor: Sue Laver      801-550-3395

Please be advised that we will not be tracking scores and statistics. Please ignore these links.

       


Nicolaides - Dilworth - BU09 -- (0121-01RB09-0254)
Winner of bracket based on total points after round robin play.

Bracket


ALL A


Bracket - Saturday, August 17, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 170098  Mill Creek Elementary  12:00 PM  1 A6 vs A9Nicolaides - Dilworth - BU09   vs.Sherwood - McGillis - BU09 

Bracket - Saturday, August 24, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 170103  Mill Creek Elementary  08:00 AM  1 A6 vs A11Nicolaides - Dilworth - BU09   vs.Swensen - Upland Terrace - BU09 

Bracket - Saturday, September 07, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 170108  Mill Creek Elementary  01:00 PM  1 A6 vs A2Nicolaides - Dilworth - BU09   vs.Dansie - Oakridge - BU09 

Bracket - Saturday, September 14, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 170113  Mill Creek Elementary  08:00 AM  1 A6 vs A4Nicolaides - Dilworth - BU09   vs.Ferrara - Cosgriff - BU09 

Bracket - Saturday, September 21, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 170118  Mill Creek Elementary  12:00 PM  1 A6 vs A1Nicolaides - Dilworth - BU09   vs.Chipman, C - Oakridge - BU09 

Bracket - Saturday, September 28, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 170125  Mill Creek Elementary  09:00 AM  1 A8 vs A6Pinon - Eastwood - BU09   vs.Nicolaides - Dilworth - BU09 

Bracket - Saturday, October 05, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 170132  Mill Creek Elementary  01:00 PM  1 A10 vs A6Skidmore, T - Bonneville - BU09   vs.Nicolaides - Dilworth - BU09 

Bracket - Saturday, October 12, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 170139  Mill Creek Elementary  11:00 AM  1 A12 vs A6Thurgood, C - Beacon Heights - BU09   vs.Nicolaides - Dilworth - BU09